W środę 6 grudnia br. dzieci z klasy 4e spędziły Mikołajki na sportowo, wzięły udział w grach i zabawach oraz wyścigach na wesoło.

Dnia 1 grudnia br. odbył się finał Mistrzostw Szczecina w Tenisie Stołowym dla Szkół Podstawowych.
Po zaciętej walce między szczecińskimi szkołami nasze uczennice klas 6-tych w składzie: Julia Stankiewicz, Patrycja Stachal i Natalia Łukaszewicz, zdobyły 5 miejsce.

W piątek, 27 pażdziernika br.  odbyły się IV Międzyszkolne Mistrzostwa Szczecina w Pływaniu – Alsecco CUP. Zawody odbyły się na basenie ‘Floating Arena’ i zostały zorganizowane przez firmę Alsecco oraz Miejski Klub Pływacki w Szczecinie. Nasi reprezentanci rywalizowali na dystansie 25 m stylem dowolnym i grzbietowym.

W piątek, 28 pażdziernika br.  odbyły się III Międzyszkolne Mistrzostwa Szczecina w Pływaniu – Alsecco CUP.
Zawody odbyły się na basenie ‘Floating Arena’ i zostały zorganizowane przez firmę Alsecco oraz Miejski Klub Pływacki w Szczecinie . Zawody odbywały się w poszczególnych kategoriach wiekowych, z podziałem na dziewczęta i chłopcόw, a o miejscu decydował czas uzyskany w danej konkurencji. Nasi reprezentanci rywalizowali na dystansie 25 m stylem dowolnym i grzbietowym.

Zaczęliśmy kolejny etap programu Powszechnej Nauki Pływania w roku szkolnym 2016/2017.