ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 65 dla klas IV-VII

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Dzień tygodnia

Godzina

IV - VII

 Praca z uczniem zdolnym.

M. Olszówka - Pawlonka

czwartek

14.25 - 15.10

Zajęcia wyrównawcze i konsultacje z j. polskiego

piątek

14.25 - 15.10

Konsultacje z j. polskiego

B. Makowska-Janusz

poniedziałek

13.35 - 14.20

czwartek

13.35 - 14.20

Koło polonistyczne dla klas 4 i 6 SP

J. Michalak

piątek

14.25 - 15.10

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla kl. IV a

E. Komorek

wtorek

8.55 - 9.40

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego dla klas 5a, 6a

W. Olkowska

środa

14.25 - 15.10

Zajęcia dodatkowe z j. ang. - uczniowie kl. 4c

K. Urbaniak

wtorek

9.50 - 10.35

Konsultacje przedmiotowe z j. angielskiego dla kl. 6 i 7

M. Rosiak

czwartek

14.25 - 15.10

Koło z j. angielskiego - kl. 4b i 4d s. 308

M. Czerwińska

czwartek

13.35 - 14.20

Konsultacje z j. niemieckiego

B. Kutnik

środa

14.25 - 15.10

Konsultacje przedmiotowe

M. Gabler

środa

15.15 - 16.00

Konsultacje przedmiotowe

M. Kaleta

czwartek

14.25 - 15.10

Historia - zajęcia rozwijające

I. Szpon

czwartek

14.25 - 15.10

Koło Informatyczne dla kl. IV i V

A. Ostrowska

środa

13.35 - 14.20

Koło Informatyczne dla kl. VI i VII

C. Lubańska

piątek

14.25 - 15.10

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. VI c

A. Mikuś

środa

13.35 - 14.20

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. IV a i b

A. Mikuś

poniedziałek

13.35 - 14.20

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. VII a

A. Mikuś

poniedziałek

8.00 - 8.45

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. V b

A. Ochmańska

środa

13.35 - 14.20

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. VI a

A. Ochmańska

czwartek

8.00 - 8.45

 

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Dzień tygodnia

Godzina

IV - VII

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla kl. IV - VI

K. Urbaniak

poniedziałek

8.00 - 8.45

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. VII

A. Ochmańska

poniedziałek

14.25 - 15.10

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. IVd s. 244

E. Tyszka

poniedziałek

8.55 - 9.40

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. Va s. 303

E. Tyszka

środa

13.35 - 14.20

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla kl. 4c, 4e

B. Misiak

czwartek

8.55 - 9.40 (4e)

13.35 -14.20 (4c)

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla kl. 6b

B. Misiak

środa

8.00 - 8.45

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

Ł. Burda

piątek

14.25 - 15.10

Konsultacje przedmiotowe z biologii s. 313

M. Świerkoska

poniedziałek

15.15 - 16.00

Koło Przyrodnicze dla klas 4 SP

M. Świerkoska

czwartek

14.25 - 15.10

Zajęcia wyrównawcze z przyrody - kl. 4c, 4d

E. Kościńska

czwartek

8.00 - 8.45

Zajęcia wyrównawcze z przyrody - kl. 4e

E. Kościńska

czwartek

12.45 - 13.30

Konsultacje przedmiotowe z chemii - kl. 7b, 7c

E. Kościńska

poniedziałek

14.25 - 15.10

Konsultacje przedmiotowe z chemii - kl. 7a

E. Kościńska

piątek

14.25 - 15.10

Zajęcia koła przyr. Ekolog. - kl. 6b i 6c

W. Słomkowska

czwartek

13.35 - 14.20

Zajęcia wyrównawcze z geografii dla kl. VII a

czwartek

14.25 - 15.10

Zajęcia jakościowe kl. 5 i 6

poniedziałek

14.25 - 15.10

Koło języka hiszpańskiego dla kl. IV

M. Gabler

piątek

13.35 - 14.20

English Culture Club dla uczniów SP i GM

M. Rosiak

wtorek

14.25

Zajęcia koła plastycznego

T. Idźkowska

piątek

13.35 - 15.10

Samorząd uczniowski kl. IV - VI   

S. Kozłowska

wtorek

13.35 - 14.20

Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów

D. Gralczyk

piątek

13.35 -- 14.20

Zajęcia z piłki nożnej chł. klasa 5 i 6

M. Pawlonka

środa / piątek

14.25 - 15.25

Zajęcia sportowe dla  dziewcząt - tenis stołowy kl 5ab

E. Balcerek

poniedziałek

8.00 - 8.45

Zajęcia sportowe dla  dziewcząt  kl. 4 i 5 SP

E. Balcerek

wtorek

14.25 - 16.00

Zajęcia z piłki nożnej chł. klasa IV

P. Lewandowski

poniedziałek

15.15 - 16.00

DANDE & FITNESS dz. Klasy 4-6

A. Kucharczyk-Pyrzyńska

środa

14.25 - 15.10