O dużym sukcesie mogą mówić uczniowie i nauczyciele z Gimnazjum nr 23 ze Zdrojów, którzy popisali się w uniwersyteckich zmaganiach w Poznaniu.

PANORAMA 7 (28 stycznia 2016r.)

PANORAMA 7 (23 grudnia 2015r.)

Gazeta Wyborcza

Jak powszechnie wiadomo, Święty Mikołaj jest bardzo zapracowany, ponieważ musi obdarować prezentami wszystkie dzieci na całej kuli ziemskiej. Dlatego w celu ułatwienia mu pracy, niektóre dzieci  wysyłają do niego listy. My także postanowiliśmy mu pomóc w tym roku.  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „List do Św. Mikołaja”. Organizatorami zabawy była  firma Interglobuur oraz Gazeta Wyborcza. Mikołaj był pod wrażeniem. Agata Jabłońska z klasy V a zdobyła II miejsce, zaś Adam Jakubczak z klasy IV b zajął III miejsce.  W gazecie ukazały się również inne – oryginalne listy naszych uczniów.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego, ciepłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

M. Olszówka-Pawlonka