REGULAMIN ŚWIETLICY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 65 W SZCZECINIE

Przyjęcia uczniów do świetlicy (Klubu Malucha) dokonuje się wyłącznie na podstawie pisemnego wniosku rodziców/prawnych opiekunów dziecka na karcie zgłoszenia. Zgodnie z prawem oświatowym zajęcia świetlicowe zapewnione są dla uczniów, którzy pozostają w szkole dłużej ze względu na czas pracy rodziców, dlatego też do karty zgłoszenia należy dołączyć zaświadczenia o zatrudnieniu rodziców.

Wzory karty zgłoszenia i zaświadczenia o zatrudnieniu są dostępne na stronie internetowej szkoły lub na portierni w formie papierowej.
Od 1.09.2017 r. wychowawcy świetlicy będą przyjmować komplet wypełnionych dokumentów i zapisywać uczniów do świetlicy.

Wzory dokumentów do pobrania:

Dnia 16 maja dzieci z Klubu Malucha wyruszyły w niezwykłą podróż do Tuwimowa. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty artystyczne, wcielając się w rolę bohaterów wierszy Juliana Tuwima, m.in. "Zosia Samosia", "Dyzio Marzyciel", "Pan Hilary".
Gratulujemy wszystkim aktorom, zwłaszcza tym najmłodszym:)

Zapraszamy do galerii

W piątek w Klubie Malucha mieliśmy miłych gości, odwiedziły nas dzieci z Przedszkoli Publicznych nr 35 i nr 54. Na czas inscenizacji świetlica szkolna zmieniła się w baśniową krainę. Uczniowie klas 3a, 4c i Ib gim wcielili się w bohaterów najpopularniejszych baśni, m.in. Czerwonego Kapturka, Jasia i Małgosię, Kopciuszka oraz wielu innych ulubieńców naszych najmłodszych. Największą atrakcją okazał się dla uczniów bajkowy quiz. Dzieci z wielkim entuzjazmem i radością bezbłędnie rozwiązywały baśniowe zagadki, rozpoznawały tytuły bajek oraz ich bohaterów. Okazało się, że świat bajek i baśni jest tematem ponadczasowym, który fascynuje dzieci i dorosłych już od wielu pokoleń.