W niedzielę, 10 grudnia uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu, kolejny raz brali udział w akcji DKMS - DAWCY SZPIKU. Akcja została zorganizowana przez Auchan na rzecz pomocy 9 letniemu Karolkowi, który mierzy się z nawrotem choroby.

W ostatnią sobotę 9 grudnia nasi wolontariusze wzięli udział w kolejnej fantastycznej akcji jaką jest „Szlachetna Paczka”. Wraz z innymi wolontariuszami przyjmowaliśmy paczki od darczyńców oraz pakowaliśmy paczki dla potrzebujących. Serdecznie dziękujemy organizatorom akcji, która dociera do wielu potrzebujących. MEGA AKCJA!!! Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok

Wolotariusze szkolni wzięli udział w AKCJI  MOTOCYKLIŚCI  O  WIELKICH  SERCACH, która odbyła się w dniu 09 grudnia 2017 roku  na Kąpielisku ARKONKA.

Nasi Wolontariusze poza spędzaniem swojego czasu na akcjach społecznych i pomocowych w chwilach wolnych i mniej-wolnych uczą się alternatywnych metod komunikacji czyli ... - Języka Migowego ! Na zajęciach wbrew pozorom wcale nie jest cicho!

Ostatni dzień października był dla Nas - Wolontariuszy - bardzo pracowity. Zorganizowaliśmy kiermasz ciast, a fundusze na nim zebrane zostaną przekazane na rzecz rodzin najbardziej potrzebujących, które ucierpiały w pożarze domu w dzielnicy Niebuszewo.  Ilość ciast oraz zaangażowanie uczniów i ich rodziców przerosła Nasze najśmielsze oczekiwania! Za włożony trud, poświęcony czas i chęć niesienia pomocy serdecznie dziękujemy!