Szkoła Podstawowa nr 65 

KSZTAŁCENIE NA ODLEGŁOŚĆ

ZAJĘCIA W SZKOLE ODWOŁANE DO 24.05.2020  r. 

Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie, 

Ze względu na konieczność dalszego ograniczenia w  rozprzestrzenianiu się epidemii, przedłużono okres zamknięcia szkół do 24 maja 2020 r. Uczniów Szkoły Podstawowej nr 65 w Szczecinie  obowiązują nadal ustalone zasady nauki, tj. praca zgodnie z tygodniowym planem zajęć z wykorzystaniem informacji od nauczycieli zamieszczanych  w aplikacji Padlet. 

Tegoroczny egzamin ósmoklasisty odbędzie się w terminie  16 – 18 czerwca 2020 r. Termin dodatkowy egzaminu zaplanowano na 7 – 9 lipca 2020 r.  Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca. Również  w tym terminie szkoła otrzyma  zaświadczenia.

Przypominamy o konieczności stosowania zasad bezpiecznego zachowania w czasie epidemii koronawirusa.

 

24.04.2020 r.