Szkoła Podstawowa nr 65 w Szczecinie
ma przyjemność zaprosić uczniów klas 4-8 szkół podstawowych
ze Szczecina i województwa zachodniopomorskiego
do wzięcia udziału w III edycji konkursu plastyczno-literackiego
„Planszówkomania”

1. ORGANIZATOR:
ul. Młodzieży Polskiej 9 70/774 Szczecin

2. CELE KONKURSU:
Celem konkursu jest propagowanie wśród uczniów czytelnictwa i obcowania
z książką, inspirowanie i rozwijanie zainteresowań czytelniczych.

3. WYMAGANIA KONKURSOWE:
1. Konkurs przeznaczony dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego.
2. Zadanie uczniów będzie polegało na stworzeniu gry planszowej wraz z instrukcją,
w oparciu o wybraną lekturę szkolną, zgodną z obowiązującą podstawą programową.
3. Praca może być indywidualna lub zbiorowa (grupa max.2 osoby).
4. Każdą pracę należy opatrzyć dołączoną do regulaminu metryczką z następującymi informacjami: imię i nazwisko wykonawcy, pełna nazwa szkoły, klasa, dane nauczyciela- opiekuna z numerem telefonu lub e-mailem do kontaktu.
5. Do opisanej pracy należy dołączyć klauzulę informacyjną RODO oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.
6. Gotowe  i odpowiednio podpisane prace należy złożyć w sekretariacie szkoły lub
wysłać na adres organizatora z dopiskiem: „Planszówkomania”

Szkoły Podstawowej nr 65
ul. Młodzieży Polskiej 9

4.TERMINY:
1.Termin składania prac upływa 28 kwietnia 2019r.
2.Komisja Konkursowa wybierze spośród nadesłanych gier najlepsze prace,
a ogłoszenie wyników konkursu zostanie podane na stronie internetowej Organizatora w dniu 20 maja 2019r.
3.Uroczysty finał konkursu połączony z wręczeniem nagród i wyróżnień odbędzie się na początku czerwca 2019r. w Szkole Podstawowej nr 65 w Szczecinie.
4.Uczniowie nagrodzeni i wyróżnieni oraz ich opiekunowie o dokładnym terminie wręczenia nagród zostaną zawiadomieni indywidualnie.
5.Zdjęcia nagrodzonych prac zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora, profilu na Facebooku oraz na Portalu Edukacyjnym.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Osoby odpowiedzialne za organizację konkursu: