Mamy finalistę konkursu historycznego! „ Polskie drogi do Niepodległości” Jest nim Oliwer Dutkiewicz z klasy III a gimnazjum. Konkurs odbył się 15 marca w Liceum Ogólnokształcącym przy Al. Wojska Polskiego. Dotyczył historii Polski w okresie od upadku Polski w 1795r. do zakończenia I wojny światowej. Zakres materiału wykraczał poza podstawę programową gimnazjum. Izabela Szpon

 Jesteśmy w finale! W dniu 23 marca w szczecińskim oddziale IPN odbył się I Ogólnopolski Turniej Gwiaździstej Eskadry. W rozgrywkach udział wzięli dwa szkolne zespoły gimnazjum i szkoły podstawowej. Nasi uczniowie z klasy szóstej w składzie; Maciej Babik, Michał Kozłowski i Bartosz Banasik po powietrznych potyczkach zakwalifikowali się do finału i w czerwcu wraz z opiekunem udają się na rozgrywki finałowe do Dęblina. Izabela Szpon