Z przyjemnością informujemy, że

- Ignacy Wysocki uczeń klasy 8A został laureatem etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół Podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019.
- Łukasz Lisiecki uczeń klasy 8B został Finalistą etapu wojewódzkiego Konkursu Fizycznego i Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół Podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019.
- Natalia Duboniewicz uczennica klasy 8B została Finalistą etapu wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów szkół Podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019.
- Paulina Delegacz uczennica klasy 3A gim została Finalistą etapu wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019.