Pod koniec października odbył się w naszej szkole nietypowy konkurs pt. Nie taka dynia straszna. Zadaniem konkursowym było  wykonanie alternatywnej wersji lampionu Jack o’lantern  zgodnie z hasłem konkursu DYNIA NA WESOŁO. Uczniowie zabrali się do pracy i stworzyli pięknie, bardzo pomysłowe aranżacje z dyni. W sumie zostało wykonanych około stu zabawnych dyni. Uczniowie przygotowali zabawne postaci bajkowe, nietypowe zwierzęta, lampiony z najróżniejszymi ozdobami i motywami oraz świeczniki.

Przed nauczycielami języków obcych bardzo trudne zadanie wyboru najbardziej oryginalnej  dynii :). Nagrody zostaną przyznane w następujących kategoriach klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII-VIII oraz III gim.
Dziękujemy bardzo  wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do kolejnej edycji
Poniżej prezentujemy prace naszych uczniów.

Nauczyciele języków obcych