• Uroczyste Obchody Rocznicy Odzyskania Niepodległości

• 12.11.2022 13:38
      • Coroczną tradycją jest udział w dniu 11 listopada reprezentacji szkoły i Pani Dyrektor Beaty Wierzby w obchodach rocznicy Odzyskania Niepodległości.
      • W tym roku nie mogło być inaczej. Uroczystości zainaugurowała msza święta w intencji Ojczyzny, którą odprawił ksiądz proboszcz naszej parafii. Potem odbył się marsz ulicami osiedla, aż do Pomnika Ułanów Podolskich, przy którym odbyła się dalsza część obchodów. Zebrani m.in. wspólnie odśpiewali hymn państwowy oraz wysłuchali historii związanej z rokiem 1918.
        Na koniec uroczystości Pani Dyrektor wraz z uczennicami z Samorządu Uczniowskiego złożyła kwiaty przy pomniku Ułanów Podolskich.
        W czasie całej uroczystości poczet sztandarowy (w składzie: Jan Rybołowicz, Julia Grobys, Róża Maślanka, Zuzanna Maniecka i Łukasz Kortiak) godnie reprezentował naszą szkołę.
        Serdecznie podziękowania dla zarządu i współpracowników SU: Martyny Lipy, Roksany Gustołek, Amelii Grobys, Oliwii Dudy.
        Opiekun SU: Joanna Michalak