Szkoła Podstawowa nr 65 w Szczecinie ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie świątecznym wszystkie Szkoły Podstawowe i gimnazjalne z prawobrzeża Szczecina na
Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w języku obcym dla Szkół podstawowych i gimnazjalnych Prawobrzeża

Zapraszamy do wzięcia udziału
w Konkursie Świątecznym
wszystkie szkoły podstawowe i gimnazjalne  z prawobrzeża Szczecina!!!
Międzyszkolny konkurs piosenki świątecznej w języku obcym

Konkurs odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 65 przy ul. Młodzieży Polskiej 9 w Szczecinie – 15 grudnia 2017 r. (piątek)

Dnia 13.01.2017r. odbyła się druga edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Świątecznej w języku obcym dla szkół podstawowych i gimnazjalnych Prawobrzeża. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony szkół w ubiegłym roku. Głównym celem konkursu było stworzenie świątecznej, rodzinnej  atmosfery i wspólne spotkanie uczniów szkół Prawobrzeża Szczecina. A także wdrażanie uczniów do kultywowania tradycji związanych z okresem Bożego Narodzenia, promowanie nauki języków obcych, rozszerzanie wiedzy o kulturze obcojęzycznej.

Zespół Szkół nr 1 w Szczecinie
zaprasza do wzięcia udziału
Międzyszkolnym konkursie piosenki świątecznej w języku obcym
wszystkie szkoły podstawowe
i gimnazjalne
z prawobrzeża Szczecina.
Konkurs odbędzie się w Zespole Szkół nr 1
przy ul. Młodzieży Polskiej 9 w Szczecinie – 16 grudnia 2016 r. (piątek)

Zespół Szkół nr 1 w Szczecinie ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie świątecznym wszystkie szkoły podstawowe i gimnazjalne z Prawobrzeża Szczecina na:
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ W JĘZYKU OBCYM DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH PRAWOBRZEŻA
Konkurs odbędzie się 16 grudnia 2015r. w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Młodzieży Polskiej 9 w Szczecinie.