W piątek, 18 maja 2018r., już po raz piąty odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas VI Szkół Podstawowych Szczecina p.n. Rozgrywki Matematyczne. Konkurs objęty był Mecenatem Miasta Szczecin. Do rywalizacji zgłosiło się 8 drużyn z klas szóstych ze szczecińskich szkół.

Szkoła Podstawowa nr 65 w Szczecinie zaprasza uczniów klas VI szkół Szczecina do udziału
w V Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
pn. „Rozgrywki Matematyczne”,
który odbędzie się 18 maja 2018 r. od godz. 10:00.

W piątek, 19 maja 2017r., już po raz czwarty, odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas VI Szkół Podstawowych Szczecina p.n. Rozgrywki Matematyczne. Konkurs objęty był Mecenatem Miasta Szczecin. Do rywalizacji zgłosiło się 13 drużyn z klas szóstych ze szczecińskich szkół.

Zespół Szkół nr 1 w Szczecinie
zaprasza uczniów klas VI szkół Szczecina do udziału
w IV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
pn. „Rozgrywki Matematyczne”,
który odbędzie się 19 maja 2017 r. od godz. 10:00.

Dnia 13 maja w naszej szkole, już po raz trzeci odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas VI szkół Prawobrzeża p.n. III Rozgrywki Matematyczne. Reprezentanci siedmiu szkół mieli okazje zmierzyć się z rówieśnikami w dwóch etapach konkursu- w etapie I - indywidualnym oraz w etapie II, gdzie liczyła się współpraca grupowa.