Szkoła Podstawowa nr 65 w Szczecinie
informuje, że w związku z trudnościami organizacyjnymi w placówkach szkolnych   finał konkursu „Szczecin – miasto niezwykłe”
zaplanowany na 24.05.2019 roku odbędzie się na przełomie wrzesień – październik 2019 r. Zgłoszenia i prace przyjmowane będą do września,
 a  te dostarczone zgodnie z przyjętym harmonogramem  będą uwzględnione. Przepraszamy za utrudnienia. Zachęcamy do udziału w konkursie.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu i nowego terminu zostaną przesłane do szkół we wrześniu 2019 r. oraz będą umieszczone na portalu edukacyjnym : www.pe.szczecin.pl oraz  na stronie internetowej szkoły:  www.sp65.szczecin.pl

Szkoła Podstawowa nr 65 w Szczecinie
ma przyjemność zaprosić uczniów szkół podstawowych i uczniów klas gimnazjalnych

z województwa zachodniopomorskiego
do wzięcia udziału w konkursie

„Szczecin – miasto niezwykłe”

Konkurs „Szczecin – miasto niezwykłe” jest organizowany w Szkole Podstawowej nr 65 w Zespole Szkół nr 1 w Szczecnie od 2003 roku jako jeden z elementów programu autorskiego z zakresu edukacji regionalnej opracowanego przez Barbarę Rachutę.  W obecnej formule konkurs organizowany jest od 2011 roku, a współorganizatorkami konkursu wiedzy w tej formule były Iwona Orlof  i Bogumiła Szubska.  W roku 2017 po raz trzeci do udziału  w konkursie zaprosiliśmy uczniów wszystkich szczecińskich szkół oraz uczniów województwa zachodniopomorskiego. Trzecia edycja konkursu o zasięgu wojewódzkim po raz kolejny została objęta Mecenatem Miasta Szczecin i Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży – wzięło w nim udział 270 uczestników z 18 szkół.