NNW szkolne - informacja dotycząca samodzielnego, zdalnego ubezpieczenia uczniów

Szanowni Państwo,

Mając na względzie różne potrzeby i czas pandemii oprócz propozycji wznowienia polisy chroniącej uczniów na wypadek NNW w towarzystwie Inter Risk z odpowiedzialnością od 01.09.2020r.  przesyłam przygotowaną informację do ewentualnego zamieszczenia na szkolnej stronie.
Jest to oferta z Towarzystwa Compensa, która w tej formule zawierania umów sprawdziła się.
Umożliwia ona każdemu indywidualnie wybór i opłacenie polisy zgodnie z odpowiednim dla siebie wariantem ubezpieczenia.
Po kliknięciu w link:  szkola.compensa.pl pokażą się cztery warianty ubezpieczenia w różnych składkach rocznych.

Rozwiązanie to stanowi alternatywę do dotychczasowego sposobu ubezpieczenia uczniów i może być dodatkowo stosowanym wariantem dla osób, którym zależy na indywidualnej ochronie.
Skorzystaj ze specjalnej oferty ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Ubezpieczenie dedykowane jest uczniom Szkoły Podstawowej Nr 65 w Szczecinie i obejmuje rok szkolny 2020/2021.
Wejdź na stronę szkola.compensa.pl
Ubezpieczenie NNW dla Twojego dziecka

Wpisz jedno z poniższych haseł:
wpisz hasło: 628922, jeśli Twoje dziecko ma mniej niż 20 lat,

Wybierz jeden z interesujących Cię wariantów ubezpieczenia. Pojawią się po wpisaniu jednego z powyższych haseł.
Uzupełnij dane Płatnika/Ubezpieczonego. Opłać i odbierz polisę.

Warunki ubezpieczenia:
Okres ubezpieczenia: od 1 września 2020 do 31 sierpnia 2021.
Certyfikat jako potwierdzenie zawarcia umowy z wybranym zakresem ubezpieczenia.
Jeden z czterech wariantów ubezpieczenia do wyboru

Zakres ubezpieczenia: zgodny z OWU ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży szkolnej IV 184.

W razie pytań, proszę dzwonić.
Z pozdrowieniami,
Monika Pigła Ubezpieczenia