Warsztaty Umiejętności Wychowawczych są prowadzone w oparciu o program „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”

Na warsztatach zdobędą Państwo praktyczne umiejętności. Znajdziecie Państwo odpowiedzi na ważne pytania:

•Jak i kiedy nagradzać i chwalić?
•Jak stawiać dziecku granice?
•Jak zachęcać do współpracy?
•Jak sprawić, by było bardziej samodzielne?
•Jak wspomagać rozwój emocjonalny dziecka, by było jak najszczęśliwszym dorosłym.

Warsztaty obejmują 8 spotkań (1h) 1 raz w tygodniu! 

Środa: 15:30 – 16:15

Warsztaty prowadzą: pedagog mgr Ewa Lipska - Szymańska i psycholog mgr Paulina Mamos. ZAPISY TRWAJĄ!  Chętnych rodziców  prosimy o  zapisywanie się mailowo na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź przez Librusa.