Już po raz III w naszej szkole został zorganizowany Konkurs na Najpiękniejszą Maskę Karnawałową. Podobnie jak w zeszłych latach i w tym roku uczniowie wielu Szczecińskich szkół dostarczyli nam wiele ciekawych prac i związanych z ich wyborem emocji.
W tym roku szczególnie klasy 0-III wykazały się ogromną wyobraźnią, pomysłem i precyzją wykonania swoich dzieł. Za wszystkie nadesłane Maski serdecznie dziękujemy, zwycięzcom składamy serdeczne gratulację i zapraszamy do udziału w Konkursie za rok.

WYNIKI
Klasy 0-III:
1.Marcin Wawrzyniak, klasa 3a, Szkoła Podstawowa nr 1, opiekun: Renata Kaczkowska
2.Gabriela Biłat, klasa 2d, Szkoła Podstawowa nr 54, wych.: Emilia Gulczyńska
3.Michał Roszakowski, klasa 1b, Szkoła Podstawowa nr 54, wych.: Joanna Mońko
Wyróżnienie:
- Małgorzata Tomczyk, klasa 2d, Szkoła Podstawowa nr 1, opiekun: Kinga Bińkowska
- Jakub Lendzion, klasa 0, Zespół Szkół nr 7, opiekun: Agnieszka Mantych
- Alicja Krajnik, Zespół Szkół nr 1, klasa 2c, wych.: Małgorzata Maciąg,
- Marta Zdancewicz, klasa 2d, Szkoła Podstawowa nr 1
- Roksana Chojnacka – Kutko, klasa 3d, Zespół Szkół nr 1, wych.: Alicja Czekała
- Wiktoria Szwedowska, klasa 1b, Zespół Szkół nr 1, wych.: Aldona Maszkowska