Szkoła Podstawowa nr 65 w Szczecinie
ma przyjemność zaprosić uczniów szkół podstawowych i uczniów klas gimnazjalnych

z województwa zachodniopomorskiego
do wzięcia udziału w konkursie

„Szczecin – miasto niezwykłe”

Konkurs „Szczecin – miasto niezwykłe” jest organizowany w Szkole Podstawowej nr 65 w Zespole Szkół nr 1 w Szczecnie od 2003 roku jako jeden z elementów programu autorskiego z zakresu edukacji regionalnej opracowanego przez Barbarę Rachutę.  W obecnej formule konkurs organizowany jest od 2011 roku, a współorganizatorkami konkursu wiedzy w tej formule były Iwona Orlof  i Bogumiła Szubska.  W roku 2017 po raz trzeci do udziału  w konkursie zaprosiliśmy uczniów wszystkich szczecińskich szkół oraz uczniów województwa zachodniopomorskiego. Trzecia edycja konkursu o zasięgu wojewódzkim po raz kolejny została objęta Mecenatem Miasta Szczecin i Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży – wzięło w nim udział 270 uczestników z 18 szkół.

Zespół Szkół nr 1 w Szczecinie
ma przyjemność zaprosić uczniów szkół podstawowych i gimnazjów
z województwa zachodniopomorskiego
do wzięcia udziału w konkursie