Szkoła Podstawowa nr 65 w Szczecinie
ma przyjemność zaprosić uczniów szkół podstawowych i uczniów klas gimnazjalnych

z województwa zachodniopomorskiego
do wzięcia udziału w konkursie

„Szczecin – miasto niezwykłe”

Celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowania naszym miastem i regionem,  poszerzanie  wiedzy na temat zabytków, ciekawych miejsc, osobliwości naszego miasta oraz wzmacnianie lokalnego patriotyzmu.
Konkurs objęty jest Mecenatem Miasta Szczecin i Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
Konkurs „Szczecin – miasto niezwykłe” obejmuje cztery kategorie:
•konkurs wiedzy o Szczecinie
•konkurs plastyczny
•konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną o Szczecinie
•konkurs literacki
organizowany jest w dwóch etapach:
I etap to eliminacje w szkołach macierzystych – wyłonienie przedstawicieli reprezentujących szkołę w wybranych kategoriach i zgłoszenie ich nazwisk organizatorom konkursu, przesłanie prac konkursowych  - termin nadsyłania prac oraz zgłoszenie uczniów do konkursu wiedzy o Szczecinie do 30.04.2018 r.
II etap to finał konkursu wiedzy o Szczecinie  przeprowadzony zostanie 24.05.2018 r.  w siedzibie naszej placówki przy ul. Młodzieży Polskiej 9 w Szczecinie.
Wyłonienie zwycięzców w każdej z czterech kategorii i ogłoszenie wyników, pokonkursowa wystawa prac oraz gala finałowa  - 24.05.2018 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, regulamin  znajdują się na stronie - www.sp65.szczecin.pl
Osoba odpowiedzialna za organizację konkursu:
Barbara Rachuta, tel. 604181688, e:mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulaminy i karta zgłoszenia