Szkoła Podstawowa nr 65 w Szczecinie
informuje, że w związku z trudnościami organizacyjnymi w placówkach szkolnych   finał konkursu „Szczecin – miasto niezwykłe”
zaplanowany na 24.05.2019 roku odbędzie się na przełomie wrzesień – październik 2019 r. Zgłoszenia i prace przyjmowane będą do września,
 a  te dostarczone zgodnie z przyjętym harmonogramem  będą uwzględnione. Przepraszamy za utrudnienia. Zachęcamy do udziału w konkursie.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu i nowego terminu zostaną przesłane do szkół we wrześniu 2019 r. oraz będą umieszczone na portalu edukacyjnym : www.pe.szczecin.pl oraz  na stronie internetowej szkoły:  www.sp65.szczecin.pl

Szkoła Podstawowa nr 65 w Szczecinie
ma przyjemność zaprosić uczniów szkół podstawowych i uczniów klas gimnazjalnych

z województwa zachodniopomorskiego do wzięcia udziału w konkursie
„Szczecin – miasto niezwykłe”

Celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowania naszym miastem i regionem,  poszerzanie  wiedzy na temat zabytków, ciekawych miejsc, osobliwości naszego miasta oraz wzmacnianie lokalnego patriotyzmu.
Konkurs objęty jest Mecenatem Miasta Szczecin i Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
Konkurs „Szczecin – miasto niezwykłe” obejmuje cztery kategorie:

• konkurs wiedzy o Szczecinie
  • konkurs plastyczny
  • konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną o Szczecinie
  • konkurs literacki

organizowany jest w dwóch etapach:

• I etap to eliminacje w szkołach macierzystych – wyłonienie przedstawicieli reprezentujących szkołę w wybranych kategoriach i zgłoszenie ich nazwisk organizatorom konkursu, przesłanie prac konkursowych  - termin nadsyłania prac oraz zgłoszenie uczniów do konkursu wiedzy o Szczecinie do 15.05.2019 r.
  • II etap to finał konkursu wiedzy o Szczecinie  przeprowadzony zostanie 24.05.2019r.  w siedzibie naszej placówki przy ul. Młodzieży Polskiej 9 w Szczecinie.

Wyłonienie zwycięzców w każdej z czterech kategorii i ogłoszenie wyników, pokonkursowa wystawa prac oraz gala finałowa  - 24.05.2019 r.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, regulamin  znajdują się na stronie - www.sp65.szczecin.pl
Osoba odpowiedzialna za organizację konkursu:
Barbara Rachuta, tel. 604181688, e:mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
UWAGA: Terminy związane z organizacją konkursu mogą ulec zmianie