WYNIKI KONKURSU „SZCZECIN – MIASTO NIEZWYKŁE” -  2019


KONKURS WIEDZY O SZCZECINIE – UCZESTNICY KONKURSU

KLASY 2-4
MIEJSCE I
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65
JAN WŁODEK
SZYMON KUD 
WOJCIECH GAJ
OPIEKUN: ALDONA MASZKOWSKA

MIEJSCE II
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35
ALEKSANDRA PUNDYK
JOANNA PUNDYK 
KACPER KOZIATEK 
OPIEKUN: MAGDALENA CHODOR

KLASY 5 -8
MIEJSCE I
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65
ALEKSANDRA KOSTUR
NATALIA MIERZYŃSKA
JULIA STANKIEWICZ
OPIEKUN: GABRIELA KOMIAŻYK

MIEJSCE II
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48
MAJA ADAMOWICZ
GABRIELA KOCH
MACIEJ KOPYCIŃSKI  
OPIEKUN: KRZYSZTOF PERŁOWSKI

MIEJSCE III
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11
NIKOLA SZCZOT
MARTYNA MRÓZ
AGATA TYDDA
OPIEKUN: NATALIA PATAN


KONKURS LITERACKI
KLASY 1-3
I MIEJSCE
MARTYNA BIAŁEK SP 65
OPIEKUN : ANNA KONIECZEK

KLASY 4-6
I MIEJSCE    
ANTONINA JANUS OSM I ST.
OPIEKUN: KATARZYNA JANASZKIEWICZ
II MIEJSCE  
 NATALIA WARNIEŁŁO SP 65
OPIEKUN:  BOŻENA MAKOWSKA - JANUSZ

III MIEJSCE EX AEQUO 
ZUZANNA ŁATA SP 7
OPIEKUN:  MONIKA JANERKA – MISZCZUK
KAJA RZEPECKA SP 65
OPIEKUN:  MONIKA OLSZÓWKA - PAWLONKA
WYRÓŻNIENIE:  
ANNA SAWICKA  SP 51
OPIEKUN: MONIKA CIS - SZAŁAŃSKA

KLASY 7, 8 i Gimnazjum
I MIEJSCE 
KATARZYNA KRUSZEL SP 59
OPIEKUN: JUSTYNA NOWAKOWSKA
II MIEJSCE
NATALIA MICHNIK SP 59
OPIEKUN: JUSTYNA NOWAKOWSKA
III MIEJSCE EX AEQUO 
MAJA KIRAGA SP 37
OPIEKUN: SYLWIA GUMOWSKA-RAK
ZUZANNA ZGLIŃSKA SP37
OPIEKUN: EWA ZAGUBIEŃ
WYRÓŻNIENIE:
KAMILA BIELASZEWSKA SP11
OPIEKUN: NATALIA PATAN
SZYMON ZAJĄCZKOWSKI SP 37
OPIEKUN: EWA ZAGUBIEŃ
NATALIA NAŚCIUK SP 37
OPIEKUN: EWA ZAGUBIEŃ

KONKURS PLASTYCZNY
KLASY 1-3
MIEJSCE I 
ZUZANNA BELINA – BRZOZOWSKA SP 65
OPIEKUN: ANNA KONIECZEK
MIEJSCE II  
SZYMON PRAŻMO SP 65
OPIEKUN: IZABELLA MATEJKO
MIEJSCE III 
WOJCIECH ADAMSKI SP 54
OPIEKUN: NATALIA KAŹMIERCZAK
WYRÓŻNIENIE:
ALEKSANDER WITKOWSKI SP 65
OPIEKUN: ALDONA MASZKOWSKA
NATALIA WÓJCIK SP 65
OPIEKUN: MAŁGORZATA MACIĄG
ALEKSANDRA ŻMUDA SP 47
OPIEKUN: PATRYCJA MAGDZIAŁ

KLASY 4-6
MIEJSCE I   
AMELIA GROBYS  SP 65
OPIEKUN: TERESA IDŹKOWSKA
MIEJSCE II 
OSKAR TOMASZEWSKI   SP  69
OPIEKUN: KAMILA SKIBIŃSKA

MIEJSCE III 
WIKTORIA CHUDZIKOWSKA SP 65
OPIEKUN: TERESA IDŹKOWSKA
WYRÓŻNIENIE 
BARBARA WESOŁOWSKA SP 65
OPIEKUN: TERESA IDŹKOWSKA

KLASY 7-8  I KLASY GIMNAZJALNE
MIEJSCE I
AGATA PAWLUŚ   GIM 7  SP  37
OPIEKUN: MONIKA ZDYBICKA
MIEJSCE II
JULIA KNAPIŃSKA SP  37
OPIEKUN: MONIKA ZDYBICKA
MIEJSCE III 
WIKTORIA PRESMAN    SP  20  
OPIEKUN: RENATA GRYCIUK
WYRÓŻNIENIE
ZOFIA WOJTACHNIA  SP  44
OPIEKUN: MAŁGORZATA WIZJAN
HANNA KOZDRA SP20
OPIEKUN: RENATA GRYCIUK

KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ
KLASA 1- 3
MIEJSCE  I
DARIUSZ STASIK SP 37
OPIEKUN:  MAGDALENA PAWLAK
MIEJSCE  II
JULIA WĄSOWSKA SP 37
OPIEKUN:  MAGDALENA PAWLAK
MIEJSCE  III
MARIA PIETKIEWICZ SP 37
OPIEKUN:  ANNA PIETKIEWICZ
WYRÓŻNIENIE
IGNACY KOCH SP 37
OPIEKUN:  MAGDALENA PAWLAK

KLASY 4-6
WYRÓŻNIENIE 
AMELIA SAPIECHA  OSM I ST.
OPIEKUN: BEATA GLISZCZYŃSKA
ALEKSANDER CZARNY SP56
OPIEKUN ELIZA BŁAŻEWICZ

KLASY 7 -8 I GIMNAZJUM
MIEJSCE I   
MAGDALENA GĄGALSKA I PAULINA MICHALSKA SP 55
OPIEKUN: ANNA SUTERSKA
MIEJSCE II
MARCIN POŻYCZKA SP 37
OPIEKUN: PAULINA MARSZAŁEK
MIEJSCE III
TADEUSZ KRZYWIŹNIAK SP 37
OPIEKUN: MAGDALENA PAWLAK
WYRÓŻNIENIE 
ADAM LEŚNICZY SP 11
OPIEKUN: NATALIA PATAN


WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU BARDZO DZIĘKUJEMY. NAGRODZONYM  I WYRÓŻNIONYM GRATULUJEMY.