Sleeveface,czyli ubierz się w książkę

Z okazji Tygodnia Bibliotek zapraszamy Uczniów i Nauczycieli  do zabawy –  „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę”

Akcja polega na:

- sfotografowaniu się z zasłoniętą przez okładkę częścią ciała. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące kreatywne, zabawne połączenie fotografowanej osoby z ilustracją na okładce.
W sleeveface potrzebna jest jedynie wyobraźnia i aparat. wybraniu odpowiedniej książki, dobraniu stroju, przyjęciu odpowiedniej pozy. Dużą rolę odgrywa odpowiednia perspektywa oraz aranżacja tła.

Szczegóły akcji:

1. Zdjęcie przedstawiające pracę prosimy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (do 20.05.2022).

2. Przesłanie zdjęcia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację na stronie internetowej naszej szkoły – zdjęcie będzie podpisane Twoim imieniem.