W dniu 05.01.2018r. odbył się w naszej szkole konkurs piosenki świątecznej dla uczniów klas szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Uczniowie biorący udział zaprezentowali bardzo wysoki poziom nie tylko pod względem językowym ale także poprzez odpowiednią oprawę muzyczną oraz interpretację tekstu.

Niektórzy z występujących pokazali także swoje umiejętności w grze na instrumentach muzycznych co potwierdza że uczniowie naszej szkoły są wszechstronnie uzdolnieni i realizują swoje pasje.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnych edycji. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców:
1.Etap klas I-III  SP:
I miejsce – Lilliana Trojanowska kl. 2a
II miejsce - Alissa Ossowski, Aleksandra Wiśniewska, Stankiewicz Natalia, Chełstowska Zofia kl. 1a
2.Etap IV-VII SP:
I miejsce – Anna Bednarska kl. 4c
II miejsce – Karina Pietrzak, Basia Wesołowska, Mateusz Maśko oraz zespół z kl. 4e
3.Etap klas II-III GIM:
I miejsce – Anna Duklanowska kl. 3a