Po feriach w naszej szkole odbyły się uroczyste apele podsumowujące pracę uczniów w pierwszym semestrze  roku szkolnego 2018/2019. Na apelach zostały podsumowane obchody Szkolnego święta Tabliczki Mnożenia.
Nagrody w konkursach odebrali następujący uczniowie:

W konkursie na rymowankę o tematyce związanej z tabliczką mnożenia nagrody odebrali:
1.miejsce Patrycja Stachal z klasy 7c
2. miejsce Alicja Szuszkiewicz z klasy 6a
3. miejsce Julia Ochmańska z klasy 6a
Wyróżnienie w konkursie otrzymał Nikodem Moroz z klasy 4b
W konkursie plastycznym również z tabliczką mnożenia w tle pierwszą nagrodę otrzymała Amelia Bogaczyk z klasy 5b.
Zostały wręczone także nagrody grupowe za udział w grze miejskiej klas 4 – klasy zmagały się z zadaniami oraz zagadkami z tabliczką mnożenia. Oto klasyfikacja:
1.miejsce klasa 4c
2.miejsce klasa 4b
3. miejsce klasa 4a.
I przypomnijmy również wyniki konkursów o Miano Mistrza Tabliczki klas 3 oraz klas 4.
W rywalizacji klas trzecich zwyciężyli:
I miejsce - Alex Dembczyński 3A
II miejsce - Jan Morawski 3A
III miejsce - Pola Morawska 3A.

W rywalizacji klas czwartych najlepsi byli:
I miejsce - Krzysztof Krala 4A
II miejsce - Piotr Linka 4B
III miejsce - Patryk Przybysz 4C.
Wszyscy uczniowie  Ci odebrali nagrody podczas apelu lub w klasie bezpośrednio z rąk Pani Dyrektor. Każdy wyróżniony uczeń otrzymał piękny prezent, a to dzięki naszym sponsorom.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły, przedstawicielowi kina Helios oraz firmie Lewandowska – Dźwigi.

Edyta Tyszka
Anna Mikuś