Zapraszamy dzieci i młodzież naszej szkoły do obchodów XI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.
Nasza szkoła uczestniczy w akcji XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej
1 października 2021 r. pod hasłem:
Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

W dniach 29 września - 5 października na terenie szkoły będą odbywać się różne aktywności w ramach tego działania. Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

W ramach obchodów odbędą się następujące działania:

1. Szkolna gra miejska - „45 minut z tabliczką mnożenia” rozgrywki dla klas 4 - termin 1.10.2021. Klasy 4 podzielone zostaną na grupy i w nich będą walczyć o punkty dla klasy - gra miejska odbędzie się na zajęciach matematyki w tym dniu,

2. Konkurs plastyczny „Koszulka na dzień tabliczki mnożenia” (klasy 3-5) – wykonaj swój projekt koszulki promującej dzień tabliczki mnożenia.

Ostateczny termin oddania prac 1 października 2021r. u nauczyciela matematyki sala 308 lub 309.

3. Konkurs plastyczny „Tabliczka mnożenia – metody i sposoby jak ją zapamiętać?” (klasy 3-6 SP) forma dowolna: plakat minimalny format A3, lapbook - album, mile widziana przestrzenna.

Ostateczny termin oddania prac 1 października 2021r. u nauczyciela matematyki. sala 308 lub 309.

4. Zmagania o miano Mistrza Tabliczki Mnożenia – termin 1.10.2021r. o godzinie 13.35 w sali 308 i 309

Konkurs o miano „Mistrza Tabliczki Mnożenia klas 3 SP 65” - chętni zgłaszają się do swoich wychowawców do 29 września 2021r.

Konkurs o miano „Mistrza Tabliczki Mnożenia klas 4 SP 65” - chętni zgłaszają się do swoich nauczycieli matematyki do 29 września 2021r.

Nauczyciele matematyki