🏆🏆🏆Wyniki II szkolnego konkursu fotograficznego 📸📷📸🏆 "Matematyka na wakacjach"✈️⛵️⛱🏜
Konkurs został ogłoszony w czerwcu, tuż przed wakacjami.
Celem konkursu było zainteresowanie jak największej grupy osób różnymi obliczami matematyki oraz ukazanie praktycznego jej zastosowania w taczającym nas świecie. Zdjęcia wykonane przez młodych fotografów są na bardzo wysokim poziomie. Komisja konkursowa składająca się ze wszystkich nauczycieli naszej szkoły zadecydowała:
🥇 miejsce - Oktawia Bobak - klasa 5b - zdjęcie "Trójkąt równoramienny"
🥈 miejsce - Weronika Konieczna - klasa 7a - zdjęcie "Stożki na pałacowym dworze"
🥉 miejsce - Julia Juszczak - klasa 5b - zdjęcie "Symetria Papilio".
🏅Wyróżnienia:
- Gabriela Somer - klasa 5b
Gratulujemy! 👏👏👏👏👏
Naszych wspaniałych młodych fotografów📸📸📸📸 zapraszamy do zgłoszenia zdjęć do XII edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego Matematyka w obiektywie: http://mwo.usz.edu.pl/. Termin zgłoszeń do 1.11.2021r.
Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w następnej edycji.