ZAPROSZENIE NA ZAJĘCIA ADAPTACYJNE W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 65

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest momentem przełomowym w życiu dziecka. Co roku w oddziałach przedszkolnych w naszej placówce odbywają się Dni Adaptacyjne dla nowych przedszkolaków, aby pomóc dzieciom i rodzicom zminimalizować stres i obawy pierwszych dni pobytu w przedszkolu. W tym roku, wzorem lat ubiegłych, serdecznie zapraszamy nowo przyjęte dzieci wraz z Rodzicami na Dni Adaptacyjne, które odbędą się:

30.08.2021 r w godz. 10.00 - 13.00
31.08.2021 r w godz. 13.00 - 15.30

Podczas zajęć prowadzonych w ramach dni adaptacyjnych odbędą się m.in.:

· zwiedzanie szkoły

· zabawy integracyjne z chustą Klanza

· zabawy ruchowe Metodą W. Sherborne

· praca plastyczna

· zabawy muzyczno- ruchowe / tańce, metoda B. Strauss/

· eksperymenty

 

Beata Wierzba
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 65 w Szczecinie