SZKOŁA PODSTAWOWA

III miejsce

Turniej Piłki Nożnej chłopców Szkół Podstawowych – ZS 1, UKS Szmaragd

Klasy 3 kategoria U-10, 2 miejsce finał miejski awans do rozgrywek wojewódzkich Klasy 3 kategoria U-10,  4 miejsce w województwie

Turniej o Puchar Tymbarka

IV miejsce w Szczecinie zajęła Zuzanna Morgiewicz

Indywidualnym Trójboju lekkoatletycznym dziewcząt klas V

I m-ce Klaudia Łazińska, II m-ce Kinga Kuczyńska – obie z klas V

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej nr 65

I miejsce

Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt Szkół Podstawowych Miasta Szczecina - ZS 1, UKS Szmaragd

I miejsce

Turnieju Piłki Nożnej chłopców Szkół Podstawowych Miasta Szczecina - ZS 1, UKS Szmaragd

uczennice klas V Klaudia Łazińska i Kinga Kuczyńska reprezentowały SP 65 zajmując  7 miejsce w Szczecinie

Mistrzostwa Szczecina w Tenisie stołowym dziewcząt SP

II miejsce

Turniej Piłki Nożnej chłopców klas V o Puchar Prezesa UKS Volley 71

II miejsce

Jesienny turniej PN chłopców szkół podstawowych– ZS 1, UKS Szmaragd

IV m-ce Łukasz Żukowski 3b, V m-ce Bartosz Marciniak 2a

Sobota Pływacka dla klas 2-4 Szkół Podstawowych (21.03.2015)

I m-ce Bartosz Marciniak 2a,

I m-ce Łukasz Żukowski 3b

 IV m-ce Jakub Zając 3c

IV Międzyszkolne Mistrzostwa Szczecina w Pływaniu (12.06.2015 r.)

I miejsce Ł. Żukowski,

II miejsce A. Żukowska

I Mistrzostwa Szczecina w Pływaniu Alseco Cup SP

I miejsce - Kuba Kamiński

Regaty żeglarskie- Powitanie Lata CŻ, ENERGA

I miejsce Wojtek Mikulski - klasy I SP

Międzyszkolne Mistrzostwa Szczecina w Żeglarstwie

GIMNAZJUM

II miejsce

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Donalda Tuska (15.09.2014 r.)

I miejsce

Wiosenny Turniej piłki nożnej chłopców klas 2 GM miejski -CKS Rydla

I miejsce

Halowy Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora CKS w Szczecinie

II miejsce

V Wiosenny Turniej piłki nożnej gimnazjów o Puchar Dyrektora III LO

Klaudia Krzyśków - I miejsce

Wioleta Stankowska – II miejsce

Tadeusz Borsuk – III miejsce

IV Międzygimnazjalny Turniej Tenisa Stołowego - GM 29

II miejsce

Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZS nr 3 z okazji 70-lecia ZS nr3

III miejsce

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt o Puchar Prezesa UKS Piętnastka

II miejsce – awans do II etapu

Turniej piłki nożnej dz. Coca Cola Cup Coca Cola

III miejsce w grupie

Mistrzostwa Szczecina szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chł.

II miejsce

Halowy Turniej PN chłopców o Puchar Jana Bosko szkół gimnazjalnych Szkoła Salezjańska

IV miejsce

Jesienny Turniej PN dz. Szkół Gimnazjalnych – ZS 1, UKS Szmaragd

I miejsce

Jesienny Turniej PN chłopców szkół gimnazjalnych – ZS1, UKS Szmaragd

III miejsce

Letni Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych (27.05.2015)

– ZS 1, UKS Szmaragd

IV miejsce

Letni Turniej piłki nożnej chłopców – 12.06.2013 – ZS 1, UKS Szmaragd

I m-ce Klaudia Krzyśków kl. IIIb

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt GM (26.11.2014) ZS 1

 

Wyróżnienie:Wiktoria Foint – 80,2%, Maciej Babik 79,2%, Adam Jakubczak – 78,1%, Łukasz Żukowski – Konopka – 74,5%

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

 

Finaliści: Magdalena Dominiczak kl. IV c, Małgorzata Przezdomska , kl. VI b

Wojewódzki konkurs humanistyczny  „Mali Mistrzowie Języka” pod patronatem Kuratora Oświaty styczeń, kwiecień 2015

 

Tytuł finalisty: Joanna Wardak,Małgorzata Przezdomska

XIV konkurs humanistyczny organizowany przez XIII LO, rok 2014/15

 

Klasy IV - VI - II miejsce ex aequo kategoria praca literacka zajęli Agata Jabłońska i Mateusz Jakubowski

Szczecin – miasto niezwykłe”, Marzec 2015r.

 

Klasy IV, VI, II i III GM Bartosz Gregorowicz z kl. IV c - bardzo dobry wynik 15 miejsce w województwie, 92 w kraju (uczeń zdobył 88, 3% punktów możliwych do zdobycia), Joanna Wardak z klasy VI b – dobry wynik – 6 miejsce w województwie, 37 miejsce w kraju.

Ogólnopolski konkurs „Alfik Humanistyczny” XVIII edycja 18 XII 2014r.

 

Dotarcie do II etapu klasy VI. Skład drużyny: Mateusz Jakubowski, Ewa Jusiuk, Natalia Dziombowska, Małgorzata Przezdomska i Joanna Wardak

III edycja turnieju teatralnego „Pleciugomaniacy”

 

WYRÓŻNIENIE: Joanna Wardak,  EWA JUSIUK

II Ogólnopolski Konkurs Poezji i Fotografii Marynistycznej „Impresje morskie 2015”   V 2015r.

 

Joanna Wardak, tytuł finalisty

Przedmiotowy konkurs kuratoryjny z j. polskiego, listopad 2014r.

 

Uczniowie klas 0-3, Uczniowie klas 4-6, Uczniowie gimnazjum

Konkurs „Szczecin – miasto niezwykłe”- kategoria konkurs wiedzy

 

Bartosz Gregorowicz i Gracjan Skóra XII miejsce

Międzyszkolny Konkurs „Piramida zdrowia” XIII edycja

 

Laureat I stopnia Mateusz Lepak 

OLIMPIADA WIEDZY BIOLOGIA - OXFORD.PLUS 2014 XIV EDYCJA

 

Laureat IV stopnia Sandra Chmiel  

sesja jesienna 29 października 2014r

 

FINALISTA Małgorzata Przezdomska

WOJEWÓDZKI KONKURS XXII POTYCZKI EKOLOGICZNE czyli „GRA W ZIELONE” 14 maja 2015r.

 

 I miejsce Joanna Wardak

VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 7 maja 2015r

 

Laureaci:

Szymon Siarkiewicz –  12 miejsce i tytuł laureata, Łukasz Żukowski – 6 miejsce w Polsce, Adam Jakubczak – 10 miejsce w Polsce

OLIMPUSEK sesja wiosenna,  10.04.2015 (j. angielski) 

 

dwoje uczniów z klasy 6a zdobyło tytuł finalisty: Mateusz Jakubowski, Łukasz Kościński

Konkurs Kuratoryjny „Matematyka dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego”

 

Uczennica klasy 6b – Małgorzata Przezdomska- została Finalistką

XIV Konkursu Matematycznego pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty – 6 lutego 2015r.

 

troje uczniów dostało wyróżnienie: Mateusz Jakubowski , Małgorzata Przezdomska, Bartosz Gregorowicz

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2015”; 19 marca 2015r.

 

II miejsce drużynowo w konkursie zdobyła SP 65;

III miejsce w etapie indywidualnym- M. Plichta

-wyróżnienie w etapie indywidualnym: Małgorzata Przezdomska

II Rozgrywki Matematyczne dla uczniów Szkół Podstawowych Prawobrzeża

 

10 miejsce i tytuł Laureata Joanna Wardak;

14 miejsce i wyróżnienie Małgorzata Przezdomska

GALILEO 2014

 

Stankiewicz Julia- I miejsce, Mierzyńska Natalia – I miejsce

Szczecin- miasto niezwykłe

 

Laureat Małego Konkursu Recytatorskiego, finał Wojewódzki, I m-ce Antoni Ziółkowski klasa 2b

Szkolny Konkurs Recytatorski

 

Antoni Ziółkowski -laureat ,Anna Bednarska, Dominika Zmierczak - wyróżnienie

Mały Konkurs Recytatorski

 

Antoni Ziółkowski- laureat

Mały Konkurs Recytatorski

 

Uczniowie klasy IA i VA, Maja Kondzioła I miejsce w kategorii klas I-III

Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej dla Szkół Podstawowych Województwa Zachodniopomorskiego 02.01.2015

 

III miejsce Małgorzata Przezdomska

V Festiwal Języka Niemieckiego konkurs realioznawczy 29.05.2015

 

Uczennica klasy VI B III miejsce Małgorzata Przezdomska

V Festiwal Języka Niemieckiego konkurs realioznawczy 29.05.2015

 

Uczniowie klasy VIB

II miejsce Małgorzata Przezdomska, III miejsce Natalia Dziombowska

I Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego „ ŚWIĘTA OBSZARU KRAJÓW NIEMIECKOJĘZYCZNYCH”

 

Uczniowie klasy VIB

II miejsce Małgorzata Przezdomska, II miejsce Joanna Wardak

Olimpiada realioznawcza „Kraje Niemieckojęzyczne”

 

Alicja Kondziołka – laureat, Maja Kondziołka – laureat

Konkurs Piosenki Dziecięcej

 10 maj 2015

 

Laureat Weronika Grzywacz

IV Festiwal Piosenki Turystycznej

 

Alicja Kondziołka – laureat Maja Kondziołka - laureat

XXII Festiwal Piosenki Ekologicznej  Płoty 2015 – 13 czerwiec 2015

 

Zespół CDN- wyróżnienie Natalia Czerlińska - laureat

Festiwal ,,Piosenki Żeglarskiej i Szantowej Zdroje 2015” 25.04.2015 r.

 

CDN – I miejsce Weronika Grzywacz – I miejsce

Festiwal Piosenki Żeglarskiej „Kalmar 2015” – 28 marzec 2015

 

III miejsce – Małgorzata Przezdomska kl. 6b 

Prezentacja Multimedialna „Atrakcje turystyczne regionu  zachodniopomorskiego”

 

Laureat: Marika Rodzeń 

,,Zachowaj Trzeźwy Umysł”VI 2014/

 

Kacper Moraczewski I miejsce

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowego 15,16.04.2015

 

Weronika Piest IBG - 7 miejsce w kraju (dyplom laureata)

Nicolai Piest IIIBG - 11 miejsce w kraju (dyplom wyróżnienia)

Marcin Wawrzyniak IIBG - 28 miejsce w kraju (dyplom uznania)

MULTITEST 17.10.2014

 

Nicolai Piest IIIBG - 1 miejsce, paszport do IV LO (przyjęty do szkoły) oraz studyjny wyjazd do Brukseli finansowany przez europosła Bogusława Liberadzkiego.

II MIĘDZYGIMNAZJALNA OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO 18.02.2015

 
 

Nicolai Piest IIIBG - tytuł finalisty konkursu 45/45pkt - Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia szkolne w roku szkolnym 2014/2015

Weronika Piest IBG - tytuł finalistki konkursu 42/45pkt - Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia szkolne w roku szkolnym 2014/2015

Weronika Goworek IIIAG - tytuł finalistki konkursu 41/45pkt

KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO 13.03.2015

 

Laureat – Patryk Zając kl. III A

Konkurs matematyczny z elementami informatyki

 

I miejsce drużynowo

Dawid Różalski IIIa I miejsce, Daniel Ejsmont IIa miejsce Hubert Machowicz

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowego 15,16.04.2015

 

Klaudia Drozdowska i Anna Kalinowska ( II miejsce) kl. III A GM

Konkurs literacki „Moja, mała Ojczyzna

 

I miejsce – R. Danielewski –Dera, Sz. Krakowski,B. Smarzyk, D. Różalski, D. Rus

Konkurs wiedzy politechnicznej

 

Klasy II GM wyróżnienie za pracę literacką „Pan Zawodzik” (parafraza utworów literackich), Aleksandra Płócienniczak, uczennica klasy II a.

„Szkoła zawodowa – mój wybór”Marzec 2015r.