ZAWODY SPORTOWE
IMPREZA SPORTOWA LOKATA
SZKOŁA PODSTAWOWA 2015/2016
1. Mistrzostwa Szczecina w Mini Piłce Nożnej dziewcząt szkół podstawowych MOS IV m-ce w Szczecinie
2. Szmaragdowe Cup 2015” - Turniej piłki nożnej dziewcząt szkół podstawowych II miejsce
3. Mistrzostwa Szczecina w Tenisie stołowym dziewcząt Szkół Podstawowych MOS III m-ce w Szczecinie
4. XIV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt Szkół Podstawowych III miejsce ( Kinga Kuczyńska)
IV miejsce (Wiktoria Machnij)

5.

III Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt SP Miasta Szczecin

II miejsce

6. Turniej o puchar Tymbarka klasy 5 3 miejsce w Szczecinie
7. Mini Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców klas IV 1/8 finału (Anglia);
8. „Szmaragdowe Cup 2015” Turniej piłki nożnej chłopców szkół podstawowych - Zespół Szkół nr 1, UKS „Szmaragd” V miejsce

9.

Promocyjny turniej piłki nożnej chłopców szkół podstawowych w ramach „Dni Otwartych Gimnazjum 23” - Zespół Szkół nr 1, UKS „Szmaragd” SP 65 III miejsce, UKS „Szmaragd” V miejsce
10. Regaty Zakończenie Sezonu Energa Sailing Jakub Kamiński – 2, Szymon Szymański - 4
w kategorii dziewcząt: Zuzia Malec - 4

11.

Finał Szczecina Czwartków LA - MOS, finał miejski 2 m – M. Nużynski 60m
2m – J. Gazicka 60m
12.

Finał Polski Czwartków LA – Łódź, 17-19 VI, PZLA, ogólnopolski, finał

10m-ce – Nużyński Mateusz,
14m-ce Szymon Kołodziejczak,
25m-ce Julia Gazicka (bieg 60m);
13. Sobota Pływacka dla klas 2-4 Szkół Podstawowych, MKP Szczecin - I runda 3 miejsce Jakub Zając kl.4c;

14.

Sobota Pływacka dla klas 2-4 Szkół Podstawowych (02.04.2016) II runda, MKP Szczecin, III miejsce Łukasz Żukowski-Konopka (25m grzb.)
III miejsce Bartosz Marciniak (25m grzb.)
IV miejsce Łukasz Żukowski-Konopka (25m dow);

15.

II Mistrzostwa Szczecina w Pływaniu Alseco Cup, (październik 2015), Alseco/MOS miejski, kl 2-4 SP

1 miejsce Ł. Żukowski kl. 4b,

1 m-ce Bartosz Marciniak kl. 3a

16.

V Międzyszkolne Mistrzostwa Szczecina w Pływaniu II miejsce Łukasz Żukowski-Konopka (25m dow.)
III miejsce Bartosz Marciniak (25m grzb.) kl. 3a,
III miejsce Wiktoria Bednarz (25 grzb.) kl. 2d,
IV m-ce Jakub Zając 4c (25m grzb.),
IV miejsce Mateusz Nużyński 4a (25 m dow.),
IV miejsce Oliwer Bembenek kl.2a (25m grzb.) ,
V miejsce Wiktoria Rotman kl. 2a (25 m dow.)
GIMNAZJUM 2015/2016

1.

Jesienny turniej piłki nożnej klas organizator ZS nr 1

1 miejsce

2.

Mistrzostwa Szczecina chłopców Gimnazjów w piłce ręcznej

6 miejsce w Szczecinie

3.

Halowy turniej w piłki nożnej - organizator CKS

1 miejsce

4.

Halowy turniej w piłki nożnej - organizator Gim 29

1 miejsce

5. Turniej piłki nożnej - organizator LO 3 1 miejsce

6.

Turniej piłki nożnej - organizator ZS 1 i UKS Szmaragd - Szmaragdowe Cup

I miejsce

7. Turniej piłki nożnej - organizator Gim 29 1 miejsce
8. Halowy turniej piłki nożnej Don Bosco Cup 2016 2 miejsce

9.

Sztafeta Olimpijska „Dzień Sztafet” organizator MOS 3 miejsce

10.

Sztafeta Szwedzka "Dzień Sztafet" organizator MOS 5 miejsce
11. Dzień Sztafet , organizator MOS 5 miejsce drużynowe Gim 23

12.

Szkolna Liga Biegowa, organizator MOS 3 miejsce w biegu na 300 m Aleks Chrobak,
5 miejsce J. Wymiatał na 300 m,
5 miejsce K. Żyła na 1000 m,
6 miejsce J. Bąkowski na 100 m,
7 miejsce J. Kowalski na 1000 m

13.

Dąbski Bieg Uliczny II miejsce - Aleks Chrobak
III miejsce Marcin Wawrzyniak

14.

Mistrzostwa Szczecin Gimnazjada w piłce nożnej, organizator MOS III miejsce

15.

Regionalny finał Gimnazjady w piłce nożnej, Kamień Pom., organizator SZS 3 miejsce

16.

XIV Otwarty turniej tenisa stołowego szkół gimnazjalnych – 02.12.2015, Zespół Szkół nr 1, UKS „Szmaragd” Tadeusz Borsuk – I miejsce,
Wiktor Krawczyk – VI miejsce
17. Szmaragdowe CUP” Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt GM, ZS nr 1, miejski I miejsce

18.

Mistrzostwa Szczecina w piłce siatkowej dziewcząt GM (listopad- grudzień 2015) MOS, miejski, eliminacje, kl. I-III GM, 7 miejsce w Szczecinie
19. Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych w Gim 7 2 miejsce
20. Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych w GM 15 2 miejsce
21. VII Letni Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 1 miejsce
 
Rok szkolny 2015/2016 KONKURSY PRZEDMIOTOWE
NAZWA KONKURSU MIEJSCE
SZKOŁA PODSTAWOWA
KONKURS PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ W JĘZ. OBCYM grudzień 2015 Anna Bednarska III miejsce
MAŁY KONKURS RECYTATORSKI 16.01.2016 Gimnazjum nr7 Antoni Ziółkowski-laureat,
Julia Machny - Laureatka,
Anna Bednarska-wyróżnienie
MAŁY KONKURS RECYTATORSKI 12.03.2016 Zamek Książąt Pomorskich wojewódzki Antoni Ziółkowski-wyróżnienie
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI ”ZIMOWE NASTROJE” 27.01.2016
SP NR 7 Szczecin
Anna Bednarska I miejsce
„MIŚ UCZY BAWI, WYCHOWUJE”-recytatorski 25.11.2015 SP NR 7 Szczecin Antoni Ziółkowski I miejsce
VI KONKURS RECYTATORSKI
„NIE WYRASTAJ Z MARZEŃ” 18.04.2016 SP NR7
Antoni Ziółkowski II miejsce
„SZCZECIN MIASTO NIEZWYKŁE” 05.2016 Dominika Zmierczak III miejsce
„SZCZECIN MIASTO NIEZWYKŁE” 18.05.2016 Dominika Zmierczak I miejsce

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik" edycja IX (15 marzec) Uniwersytet Jagielloński Kraków

wyróżnienie - Szymon Jarząbek kl. 3b
Olimpiada Wiedzy O Mleku
24.02.2016 ZS nr 11
I miejsce drużynowo: Maciej Osielski, Krzysztof Dominiczak, Mateusz Białachowski klasa 3b

Konkurs plastyczny „Szczecin – miasto niezwykłe”-18 maja 2016

Konkurs wiedzowy I miejsce Maciej Ogielski 3b
Konkurs literacki: II m-ce Alicja Wiśniewska 3b
 Wyróżnienie Karolina Siwińska 3b
Międzyszkolny Konkurs III Rozgrywki Matematyczne dla uczniów klas VI szkół Prawobrzeża (13 maja 2016r.)

Szkoła zajęła 5 miejsce w konkursie.

Konkurs Obcojęzycznej Piosenki Bożonarodzeniowej - grudzień 2015 Uczniowie klas I-VI oraz Gimnazjum
I miejsce klasy I-III Maja Kondzioła
I miejsce klasy IV-VI Alicja Kondzioła
VII Festiwal Języka Niemieckiego konkurs językowy 28.04.2016 Zespół Szkół nr 13  w Szczecinie II miejsce Wicemistrzowie Języka Niemieckiego- zespołowo uczniowie klasy VI A
VII Festiwal Języka Niemieckiego konkurs realioznawczy 28.04.2016 Zespół Szkół nr 13 w Szczecinie Uczniowie klasy VIA
I miejsce Borys Przekupień
VII Festiwal Języka Niemieckiego konkurs plastyczny „Szczecin wczoraj i dziś”28.04.2016
Zespół Szkół nr 13 w Szczecinie

Uczennica klasy V A
IV miejsce Alicja Basara

XV konkurs piosenki niemieckojęzycznej dla szkół podstawowych miasta województwa zachodniopomorskiego 22.04.2016
Szkoła Podstawowa Nr 61  w Szczecinie
Uczennica klasy IIA
III miejsce w kategorii klas I-III Maja Kondzioła
II Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego„ ŚWIĘTA OBSZARU KRAJÓW NIEMIECKOJĘZYCZNYCH” 16.05.2016
Szkoła Podstawowa Nr 12  w Szczecinie

Uczeń klasy VIA
I miejsce Borys Przekupień

II Olimpiada realioznawcza „Kraje Niemieckojęzyczne” 25.04.2016 Gimnazjum nr 8 w Szczecinie Uczniowie klasy VIA
I miejsce Borys Przekupień i Kinga Kuczyńska
Kuratoryjny Konkurs Języka Niemieckiego Luty- kwiecień 2016 r. Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty Laureaci: Barbara Turkalj, Alicja Kondzioła Sandra Chmiel
V Ogólnopolski Konkurs Literacki na list napisany odręcznie „Gdybym mógł cofnąć czas…” Listopad 2015r.
Związek Literatów Polskich Oddział w Szczecinie oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu z/s w Kruszynie
Uczniowie SP IV b, V c, Va oraz GM
Celina Kurczyńska III b
Łukasz Żukowski – Konopka - wyróżnienie
Konkurs literacki „List do Mikołaja”
firma Interglobuur oraz „Gazeta Wyborcza”
II miejsce Agata Jabłońska z klasy V a
III miejsce Adam Jakubczak z klasy IV b
Ogólnopolski konkurs Biblijny „Biblia i przypowieści” 28,11.2015r Edi 16 w Polsce –Magdalena Pankratz
18 Zuzanna Paśnik i Natasza Aleksiejew
Ogólnopolski Konkurs z wiedzy
o Janie Pawle II 04.04.2016r. Olimpus
13 miejce w Polsce
Dyplom laureata –Weronika Płonka

Konkurs English Spelling Master dla uczniów szkół podstawowych zorganizowany przez Gimnazjum nr 6 w Szczecinie 06.04.2016

Uczniowie klasy VIB. VC
I miejsce – Paulina Delegacz kl. VIB
II miejsce – Bartosz Gregorowicz kl. VC
Konkurs dla uczniów klas VI szkół podstawowych „ Podróże językowe „ Gimnazjum Nr 18 w Szczecinie

I miejsce Borys Przekupień

Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego
Luty- kwiecień 2016 r.
Laureat – zajęcie I miejsca na etapie wojewódzkim – Bartosz Gregorowicz
Kalmar, 25.02.2016 Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej Alicja Kondzioła – 1 miejsce
Weronika Grzywacz – wyróżnienie
CDN - wyróżnienie
Festiwal piosenki turystycznej, 26.02.2016
Pałac Młodzieży
Alicja Kondzioła – 1 miejsce

Festiwal piosenki szantowej 2016, 23.04.2016

CDN gim – 1 miejsce
Weronika Grzywacz – 1 miejsce
Natalia Czerlińska – 2 miejsca
CDN klasy 6 – 2 miejsce
CDN klasy 4 - wyróżnienie
Konkurs wokalny „Ona i On”, 19.05.2016 ZS nr 16 Alicja Kondzioła – 1 miejsce
Weronika Grzywacz – 1 miejsce
Konkurs na literowanie
w j. angielskim SPELLING listopad 2015
Maciej Ogielski 3b (SP) - 2 miejsce
„Konkurs Piosenki Świątecznej
w j. obcym” – 16.12.2015
Anna Bednarska 2c - 3 miejsce
List do Świętego Mikołaja
w języku angielskim – grudzień 2015
P. Delegacz - wyróżnienie

English Spelling Master w Gimnazjum nr 6

P. Delegacz - I miejsce
B. Gregorowicz - II miejsce
NAZWA KONKURSU MIEJSCE
GIMNAZJUM
MULTITEST 19.10.2015 CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ W WARSZAWIE Weronika Piest IIBG - 6 miejsce w kraju  (dyplom laureata)
Michał Maślanka IIIAG - 24 miejsce w kraju (dyplom uznania)

KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO 18.11.2015

Weronika Piest IIBG - tytuł finalistki konkursu 45/45pkt – I miejsce w finale
Michał Maślanka IIIAG – udział w etapie rejonowym 35/45pkt
Małgorzata Przezdomska IBG – udział w etapie rejonowym 35/45pkt
KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO 17.02.2016 Weronika Piest IIBG - udział w etapie wojewódzkim 48/70 pkt (69%)
III MIĘDZYGIMNAZJALNA OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO 2.03.2016 GIMNAZJUM NR 10
W SZCZECINIE
Marcin Wawrzyniak IIIBG, Daniel Gruszczyński IIIBG –II miejsce w quizie wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego


OLIMPUS 14.03.2016 OLIMPUS WARSZAWA

Weronika Piest IIBG – laureatka 6 miejsca w kraju (dyplom laureata)
Małgorzata Przezdomska IBG – laureatka 12 miejsca w kraju (dyplom laureata)
VII FESTIWAL JĘZYKA NIEMIECKIEGO GIMNAZJÓW SZCZECINA 28.04.2016
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 13 W SZCZECINIE

Weronika Piest IIBG – I miejsce

Konkurs plastyczny na ulotkę rówieśniczą- Dopalacze nie daj się oszukać
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna,

II miejsce Damian Bury
III miejsce Daniel Ejsmont

Konkurs Szkoła promująca zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem, grudzień 2015 Zachodniopomorskie Centrum Onkologii Gimnazjum nr 23 otrzymało certyfikat Szkoły promującej zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem
Konkurs plastyczny Znam zalecenia-rak nie ma nic do powiedzenia, styczeń 2016 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Zachodniopomorskie Centrum Onkologii

Natasza Zalewska II miejsce

Konkurs Wiedzy Politechnicznej ZS4 II miejsce drużynowo (Łuczywek J. kl.IIIA, Kubacki K. IIIa, Wymiatał J. kl. IIIb)
Konkurs o higienie i bezpieczeństwie pracy Centrum Edukacji Ogrodniczej I miejsce Aleksandra Płócienniczak
II miejsce Anna Biniarz
III miejsce Magda Zielińska