SZKOŁA PODSTAWOWA 65
III miejsce Mistrzostwa Szczecina klas VI w piłce nożnej grupa B - MOS
I miejsce Wiosenny turniej PN klas VI - ZS 1, UKS Szmaragd
II miejsce Turniej Tymbarka - ZZPN - finał Prawobrzeża
I i III miejsce Turniej halowy PN klas IV w PN - SP 37
I i IV miejsce Jesienny turniej PN klas IV w PN - ZS 1, UKS Szmaragd
3 miejsce ( Reguła, Kubacki, Żegliński, Wymiatał) Biegi rozstawne , sztafeta szwedzka klas VI - MOS
GIMNAZJUM 23
V miejsce Mistrzostwa Szczecina szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dz.
Oliwia Sieradzka (100m) III m-ce 07.05.2013 Liga Biegowa Dziewcząt GM
II miejsce 30.11.2012 VI Jesienny Turniej PN dz. o puchar UKS „Piętnastka".
III miejsce Jesienny Turniej PN chłopców szkół gimnazjalnych - 26.09.2012 w GM 29
II miejsce Mikołajkowy Turniej piłki nożnej chłopców szkół gimnazjalnych - LUKS Przecław - 08.12.2012
I miejsce Wiosenny Turniej PN szkół gimnazjalnych rocznik 1997 - 15.05.2013 - GM 29
II miejsce 15.05.2013 XII Wiosenny Turniej PN dz.o Puchar UKS „Trójka
I miejsce Letni Turniej PN dz. Szkół Gimnazjalnych 11.06.2013 - ZS 1, UKS Szmaragd
III miejsce Letni Turniej piłki nożnej chłopców - 12.06.2013 - ZS 1, UKS Szmaragd
I miejsce 24.06.13 r. Turniej PN dz. - Przecław

 

MIEJSCE NAZWA KONKURSU
SZKOŁA PODSTAWOWA
Udział: Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik"
Kl. 1a - P. Gołębowska - 81,94%,
Kl. 1 b - W. Foint - 81,94%,
Kl.2c - M. Pankratz - 93,06% - nagroda
Kl. 3 a - B. Przekupień - 81,25% - wyróżnienie,
Kl. 4 b - M. Przezdomska - 86,46% - wyróżnienie, J. Wardak - 96,09% - nagroda
III miejsce: Damian Wymiatał - kl. 1b IX Edycja Konkursu Komputerowego
„Kartka Bożonarodzeniowo - Noworoczna" - XII
Kategoria ADEPT - Adrian Olkowski - bardzo dobry wynik  Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta"- 3.03.2013 r.
Kategoria MALUCH - bardzo dobre wyniki dla trzech uczniów: Mikołaj Plichta IV, Wardak Joanna IV, Małgorzata Przezdomska IV
II miejsce Karina Skowrońska VI c  XX Potyczki Ekologiczne Czyli Gra w Zielone
23.04.2013r.
V miejsce Bogusław Kowalski VI a
I miejsce, Zuzanna Morgiewicz, Paulina Delegacz,Bartosz Grygorcewicz Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego
dla uczniów klas młodszych - 22.03.2013
36 uczestników (SP i GIM); Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2013"; 21 marca 2013
wyróżnienie zdobyli: 
Julia Jakubowska kl. 5
Mateusz Jakubowski
I miejsce - D. Kostecki kl. VI 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY
DLA KL.I i VI - 23.04

GIMNAZJUM
A. Bielińska - LAUREATKA 9 MIEJSCA GALILEO 2013
Anna Bielińska-I MIEJSCE KONKURS WIEDZY O PARKU BARLINECKO- GORZOWSKIM -WYJAZDOWY-WRZESIEŃ 2012
Kinga Trochanowicz  II miejsce  KONKURS FOTOGRAFICZNY „POZNAJEMY AKWENY SZCZECINA I ICH TAJEMNICE"- PAŹDZIERNIK 2012
Julia Kędziorek –III miejsce
Adrianna Ziarek- wyróżnienie szczecińskiego towarzystwa fotograficznego.
Julia Kędziorek przygotowała zwycięską prezentację pt „Sadlińskie łąki"
Piotr Budysz - V miejsce w kraju (dyplom laureata+nagroda ksiązkowa) OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO - 07.11.12R. SESJA JESIENNA
Nicolai Piest – VII miejsce w kraju (dyplom laureata)
Piotr Budysz - dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (86,67% punktów możliwych do zdobycia) DEUTSCHFREUND 2012 - 21.XI.2012
Nicolai Piest - dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku (80% punktów możliwych do zdobycia)
Nicolai Piest – laureat I stopnia z wyróżnieniem Roksana Grzelak - laureatka IV stopnia  OLIMPIADA WIEDZY OXFORD PLUS XX EDYCJA 12.XII.2012
Mikołaj Kaźmierowski - laureat V stopnia
Nicolai Piest - tytuł finalisty konkursu - nagroda prezydenta miasta szczecin za wybitne osiągnięcia szkole w roku szkolnym 2012/2013  KURATORYJNY KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO 27.III.2013
Piotr Budysz - tytuł finalisty konkursu - nagroda prezydenta miasta szczecin za wybitne osiągnięcia szkole w roku szkolnym 2012/2013
Piotr Budysz – III miejsce w kategorii językowej IV FESTIWAL JĘZYKA NIEMIECKIEGO 17.V.2013
Martyna Korkus 14 m-ce - laureatka Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego sesja jesienna 2012
Anna Bielińska 19 m-ce,
Adrianna Ziarek 22 m-ce,, 
Agata Parylak 26 m-ce,
Natalia Gregorczyk 29 m-ce,.
Martyna Korkus 7 m-ce - laureatka Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego sesja wiosenna 2013
Anna Bielińska 19 m-ce, 
Adrianna Ziarek 21 m-ce , 
Agata Parylak 22 m-ce, 
Natalia Gregorczyk 25 m-ce, 
Julia Kędziorek 26 m-ce, 
Klaudia Drozdowska 29 m-ce, 
Paulina Lewkowicz 31 m-ce,
Adriana Świątek 32 m-ce
Martyna Korkus 9 m-ce laureat,  Galileo 2013
Agata Parylak 10 m-ce laureat, 
Filip Gołuchowski 13 m-ce wyróżnienie, 
Mateusz Jakubowski 15 m-ce wyróżnienie, 
Julia Kędziorek 14 m-ce wyróżnienie,
Olivia Przybyłowska 16 m-ce, 
Adrianna Ziarek 17 m-ce, 
Weronika Falińska 17 m-ce, 
Sylwia Puzoń 17 m-ce, 
Zuzanna Maślanka 19 m-ce, 
Dawid Kowalski 19 m-ce, 
Łukasz Kościński 19 m-ce, 
Anna Bielińska 21 m-ce, 
Hubert Bobrzycki 21 m-ce, 
Ewa Jusiuk 21 m- ce, 
Paulina Białasik 23 m-ce, 
Adriana Świątek 25 m-ce, 
Katarzyna Sosnowska 25 m-ce, 
Natalia Gregorczyk 27 m-ce
I miejsce w kategorii „Mam talent językowy" (7 osób) Festiwal języka angielskiego i kultury krajów anglojęzycznych „W szkocką kratę"
Martyna Korkus I m-ce laureat, Albus 2013
Anna Bielińska 10 m-ce laureat, 
Julia Kędziorek 15 m-ce dyplom wyróżnienia, 
Agata Parylak i Natalia Gregorczyk 17 m-ce, 
Kinga Trochanowicz 19 m-ce
Sandra Labudda- 1 miejsce  Festiwal ,,Kalmar''- 7.12.12r
Krzysztof Szymański- wyróżnienie Zespół CDN- wyróżnienie
Zespół Gamma- 3 miejsce  Festiwal „Piosenki żeglarskiej i szantowej Zdroje 2013"
Zespół CDN- 2 miejsce 
Alicja Kondzioła- 1 miejsce
Adrianna Ziarek, Adam Patulski - 2 miejsce Festiwal duetów „On i Ona, Ona i On"