SZKOŁA PODSTAWOWA
II miejsce Mistrzostwa Szczecina chłopców klas VI w piłce nożnej grupa B - MOS
I miejsce Turniej Piłki Nożnej chłopców Szkół Podstawowych - ZS 1, UKS Szmaragd
I miejsce Turniej halowy PN chł. klas IV w PN - UKS VOLLEY 71
III miejsce Jesienny turniej PN chł. klas IV w PN - ZS 1, UKS Szmaragd
II m-ce Łukasz Żukowski 25m dow.
II m-ce Łukasz Żukowski 25m grzb.
15.03.2014 r. Sobota Pływacka dla uczniów kl. I-IV SP
II  m-ce Łukasz Żukowski 25m dow. 12.04.2014 r. Sobota Pływacka dla uczniów kl. I-IV SP
III  m-ce Łukasz Żukowski 25m grzb.
IV m-ce Aleksandra Żukowska 25m grzb.
I m-ce Łukasz Żukowski 25m dow. 23.05.2014 r. Mistrzostwa Szczecina
w pływaniu I-IV SP
IV m-ce Aleksandra Żukowska 25m grzb.
III m-ce Jakub Zając 25m dow.
GIMNAZJUM
IV miejsce Mistrzostwa Szczecina szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dz.
II miejsce Mistrzostwa Szczecina klas I szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chł.
III miejsce Jesienny Turniej PN dz. o puchar Prezesa UKS „Piętnastka”.
II miejsce Jesienny Turniej PN dz. Szkół Gimnazjalnych - ZS 1, UKS Szmaragd
I miejsce Jesienny Turniej PN chłopców szkół gimnazjalnych - ZS1, UKS Szmaragd
II miejsce Letni Turniej PN dz. Szkół Gimnazjalnych 04.06.2014 - ZS 1, UKS Szmaragd
IV miejsce Letni Turniej piłki nożnej chłopców - 12.06.2013 - ZS 1, UKS Szmaragd
SZKOŁA PODSTAWOWA
Klasa 2 b :Adam Jakubczak - wyróżnienie wynik 81 % Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
Anastazja Janowska - wyróżnienie na poziomie wojewódzkim „Mam 6 lat”
Marcel Arciszewski kl. 6 Laureat V stopień, 80pkt/100 Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus XIII Edycja
Finaliści: Paulina Delegacz kl. IV b Adrian Olkowski kl. VI b Udział w trzecim etapie. Wojewódzki konkurs humanistyczny „Mali Mistrzowie Języka” pod patronatem Kuratora Oświaty styczeń, kwiecień 2014
Mateusz Jakubowski III miejsce w województwie II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „List do ojca” , X 2013r.
Wyróżnienia w kategorii wiersz: Ewa Jusiuk kl. V a Joanna Wardak, klasa Vb II Ogólnopolski Konkurs Poezji i Fotografii Marynistycznej „Impresje morskie 2014” V 2014r.
Laureat III stopnia: Adrian Olkowski VI b
Laureat IV stopnia: Marcel Arciszewski VI c
Olimpiada Wiedzy Biologia Oxford.Plus 2013 XII edycja sesja jesienna 18 października 2013r
Laureat - Adrian Olkowski VI b Międzyszkolny Konkurs przyrodniczy „Przyrodnik” - 4 luty 2014
Laureat Adrian Olkowski VI b II Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów SP - 10 lutego 2014r.
Laureat II stopnia: Joanna Wardak V b Mikołaj Plichta V b Laureat V stopnia: Borys Przekupień IV a Adrian Olkowski VI b Karolina Plichta V b Marcel Arciszewski V Olimpiada Wiedzy Biologia Oxford.Plus 2014 XIII edycja sesja wiosenna - 16 kwietnia 2014r.
I miejsce Małgorzata Przezdomska V b Patryk Rakowski VI c V Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla uczniów Szkół Podstawowych 8 maja 2014r
Troje uczniów z klasy 3b i 2c SP I miejsce, Adam Jakubczak, Magdalena Dominiczak, Bartosz Grygorcewicz Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas młodszych - 28.03.2014
Tytuł laureata otrzymał uczeń klasy II b Adam Jakubczak Olimpiada Języka Angielskiego Olimpusek - styczeń 2014
Uczniowie klas: IV A, VB, VIC i VIA 10 miejsce i tytuł Laureata Joanna Wardak;
14 miejsce i wyróżnienie Małgorzata Przezdomska
GALILEO 2014
wyróżnienie zdobyli: Julia Jakubowska kl. 6b Mateusz Jakubowski kl. 5a Małgorzata Przezdomska 5b Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2014”; 20 marca 2014
Wyróżnienie oraz tytuł finalisty otrzymał Mateusz Jakubowski z kl. 5a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny “PLUS-MINUS” - 5 grudnia 2013r.
III miejsce Natasza Aleksjejew, Marta Wróbel, Joanna Grzegorek w kategorii klas I-III;
I miejsce Alicja Kondzioła w kategorii klas IV-VI
XIV Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej dla Szkół Podstawowych Województwa Zachodniopomorskiego 31.01.2014
II  miejsce Jakub Feledyn VIA III  miejsce Małgorzata Przezdomska V Festiwal Języka Niemieckiego konkurs realioznawczy 30.05.2014
Laureat Alicja Kondzioła Miejski Przegląd Piosenki Dziecięcej
Laureat Alicja Kondzioła III Festiwal Piosenki Turystycznej
I miejsce Alicja Kondzioła XIX Festiwal Kolęd I Pastorałek
Zespół Gamma- wyróżnienie
Zespół CDN- 2 miejsce
Alicja Kondzioła- II miejsce
XV Festiwal ,,Piosenki Żeglarskiej i Szantowej Zdroje 2014”
Laureat Alicja Kondzioła Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej
Laureat Alicja Kondzioła XIX Międzynarodowy Festiwal Piosenkarzy Dziecięcych i Młodocianych
Laureat Alicja Kondzioła VII Zachodniopomorski Festiwal Kolęd
GIMNAZJUM
Tytuł Finalisty Konkursu Kuratoryjnego oraz Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin Za Wybitne Osiągnięcia Szkole W Roku Szkolnym 2013/2014 otrzymali :Nikolai Piest, Piotr Budysz, Roksana Grzelak Kuratoryjny Konkurs z Języka Niemieckiego - Luty .2014
Roksana Grzelak 2 m-ce w kategorii językowej
Magdalena Skrocka 2 m-ce w kategorii plastycznej zespołowo tytuł 1 wicemistrza języka niemieckiego gimnazjów miasta Szczecin
V Festiwal Języka Niemieckiego Maj 2014
I  miejsce Sandra Labuda
II miejsce Gabriela Łazińska
II miejsce Daria Skórzewska
Festiwal ,,Kalmar’’ 28.03.2014
Adrian Olkowski 9 m-ce dyplom laureata,
Kinga Trochanowicz 14 m-ce dyplom wyróżnienia
GALILEO 2014
Piotr Budysz - IX miejsce w kraju - laureat
Nicolai Piest - V miejsce w kraju - laureat
Roksana Grzelak - VII m w kraju - laureat
OLIMPUS październik 2013 Ogólnopolska Olimpiada z Języka Niemieckiego
Piotr Budysz - X miejsce w kraju - laureat
Nicolai Piest - VI miejsce w kraju - laureat
Roksana Grzelak - X III m w kraju - wyróżnienie
MULTITEST 2013
Piotr Budysz - II miejsce I Międzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckiego