IMPREZA SPORTOWA

LOKATA

SZKOŁA PODSTAWOWA

1.

Mistrzostwa Szczecina w Mini Piłce Nożnej dziewcząt szkół podstawowych MOS

VII m-ce w Szczecinie

2.

IV Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt SP Miasta Szczecin

III miejsce

3.

„Szmaragdowe Cup 2016” Turniej piłki nożnej chłopców szkół podstawowych - Zespół Szkół nr 1, UKS „Szmaragd”

III miejsce

4.

Wiosenny Turniej Piłki Nożnej chłopców szkół podstawowych – 30.05.2017

III miejsce

5.

Mistrzostwa Szczecina w Pływaniu – Alsecco CUP 28.10.2016r.

II miejsce Łukasz Żukowski-Konopka

II miejsce Bartosz Marciniak

VI miejsce Wiktoria Rotman

VII miejsce Wiktoria Bednarz

6.

Sobota Pływacka dla klas 2-4 Szkół Podstawowych (01.04.2017)

4 miejsce Bartosz Marciniak 25m grzb.,

5 miejsce Rotman Wiktoria 25m dow

7.

III Mistrzostwa Szczecina w Pływaniu kl 2-4 SP

2 miejsce Łukasz Żukowski-Konopka

25m dow. z czasem 15.92,

2 miejsce Bartosz Marciniak

25m grzb. z czasem 21.87

8.

Regaty Zakończenia Sezonu, Energa- Sailing, CENTRUM ŻEGLARSKIE

1 miejsce Piotr Wójcik,

4 miejsce Tobiasz Pniewski

9.

Międzyszkolne Mistrzostwa Szczecina w Żeglarstwie, MOS, Centrum Żeglarskie, finał W kategorii klas 3 SP

1 miejsce Tobiasz Pniewski

3 miejsce Piotr Wójcik

4 miejsce Mateusz Kubiak,

5 miejsce Max Ciechanowicz

GIMNAZJUM

1.

Mistrzostwa Szczecina w tenisie stołowym dziewcząt GM

6 miejsce w Szczecinie

(K. Kuczyńska, W. Machnij)

2.

Szmaragdowe CUP - Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt GM

III miejsce

3.

Szmaragdowe CUP - Turniej Piłki Nożnej Chłopców GM

II miejsce

4.

XV Otwarty turniej tenisa stołowego szkół gimnazjalnych, Zespół Szkół nr 1, UKS „Szmaragd”

II miejsce –K. Kuczyńska

III miejsce – W. Machnij

5.

Turniej piłki nożnej dziewcząt - organizator ZS 1 i UKS Szmaragd - Szmaragdowe Cup

III miejsce

6.

Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt GM w Przecławiu

2 miejsce

7.

VI Turniej Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych w GM 29

3 miejsce Tadeusz Borsuk,

4 miejsce Wiktoria Zych;

5 miejsce Wiktoria Machnij

8.

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Gimnazjów Prawobrzeża 09.05.2017r.

II miejsce Aleks Chrobak

III miejsce Agata Troszczyńska

9.

VIII Letni Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

3 miejsce

10.

VI Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w GM 7

2 miejsce

11.

„Igrzyska z Ósemką” Turniej PN Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych w GM 26

4 miejsce

 
 

NAZWA KONKURSU

ORGANIZATOR

ZASIĘG

MIEJSCE

SZKOŁA PODSTAWOWA

„Światowy Dzień Misia”- konkurs recytatorski

28.11.2016

SP NR 7 Szczecin

międzyszkolny

I miejsce Zuzanna Wójcik 3c

II miejsce Anna Bednarska 3c

MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

04.02.2017r.

Gimnazjum nr7

dzielnicowy

Antoni Ziółkowski - laureat

Róża Maslanka - laureat

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSK ”ZIMOWE NASTROJE” 06.02.2017

SP NR 7 Szczecin

międzyszkolny

I miejsce Dominika Zmierczak 3c

V KONKURS RECYTATORSKI

„NIE WYRASTAJ Z MARZEŃ” 05.04.2017

SP NR7

wojewódzki

II miejsce Róża Maślanka 1b

III miejsce Antoni Ziółkowski 4b

ZAMEK KSIĄŻĄT POMORSKICH "MAŁY KONKURS RECYTATORSKI 11.03.2017

KRYPTA NA ZAMKU

WOJEWÓDZKI

ROŻA MASLANKA 1B LAUREATKA

ANTONI ZIÓŁKOWSKI 4B WYRÓŻNIENIE

MAŁY KONKURS RECYTATORSKI 08.04.2017

Zamek Książąt Pomorskich

wojewódzki

laureat Róża Maślanka 1b

"POLSKA MOJA OJCZYZNA"- KONKURS WIEDZY 29.11.2016

SP 65

międzyszkolny

IV MIEJSCE DOMINIKA ZMIERCZAK 3C

Konkurs Obcojęzycznej Piosenki Bożonarodzeniowej

styczeń 2017

ZS nr1

międzyszkolny

Uczniowie klas I-VI oraz Gimnazjum

I miejsce klasy I-III Maja Kondzioła

I miejsce klasy IV-VI Wiktoria Śliwińska, Marta Wróbel, Zuzanna Paśnik

XVI konkurs piosenki niemieckojęzycznej dla szkół podstawowych miasta województwa zachodniopomorskiego

Szkoła Podstawowa Nr 61

w Szczecinie

międzyszkolny

Uczennica klasy III A

II miejsce w kategorii klas I-III Maja Kondzioła

Mali Mistrzowie Języka Polskiego

SP 16

miejski

Magdalena Dominiczak, tytuł FINALISTKI

ZACZYTANA SZKOŁA

Studium Prawa

Europejskiego

ogólnopolski

Za wykonanie 9 zadań nasza szkoła otrzymała certyfikat Zaczytanej Szkoły.(wielu uczniów)

NAZWA KONKURSU

ORGANIZATOR

ZASIĘG

MIEJSCE

OLIMPIADA WIEDZY BIOLOGIA - OXFORD.PLUS 2014

XIX EDYCJA 10 kwietnia 2017r

Oxford Educational

 sp. z o.o.

ogólnopolski

Laureat IV stopnia Łukasz Żukowski-Konopka V b

Laureat IV stopnia Marek Linka     Vc

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2017”;

16 marca 2017 r.

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

międzynarodowy

31 uczestników- (28 z SP, 3 z Gim),

Uczeń klasy 5b : Adam Jakubczak- otrzymał wyróżnienie.

Uczeń klasy 4a Jakub Morawski - wysoki wynik – do wyróżnienia zabrakło 0,25 punktu.

IXV Konkurs Mitologiczny

„Z mitologia za pan brat”

SP 42

miejski

Aleksandra Kostur I miejsce- indywidualnie

Alaksandra Kostur, Adam Jakubczak-

I miejsce zespołowo

PLANSZÓWKOMANIA

ZS 1

miejski

SZKOŁA PODSTAWOWA

Kinga Mantaj, Natalia Lewandowska- I miejsce

Natalia Mierzyńska, Julia Stankiewicz, Aleksandra Prażmo- wyróżnienie

GIMNAZJUM

Natalia Dziombowska, Emilia Orlewicz- II miejsce

I WOJEWÓDZKI KONKURS CZYTELNICZY

ZS nr 16

Wojewódzki

III miejsce – Iga Białyszewska,

Magdalena Dominiczak

GIMNAZJUM

I Międzyszkolny Konkurs Gimnazjalny „Kraje niemieckojęzyczne bez tajemnic”

 listopad 2016

ZS nr 8 w Szczecinie

Powiatowy

Bartosz Bzdęga 3 mce – laureat

KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO 03.2017

KURATORIUM OŚWIATY
W SZCZECINIE

Wojewódzki

Weronika Piest - finalistka

IV Międzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckiego 22.03.2017

Gimnazjum Nr 10 w Szczecinie

Powiatowy

Weronika Piest 1 mce – laureatka

Monika Rychel 5 mce - finalistka

NAZWA KONKURSU

ORGANIZATOR

ZASIĘG

MIEJSCE

IV Międzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckiego

Kategoria:

Prace Plastyczne : „Deutsche Hauptstädte

Gimnazjum Nr 10 w Szczecinie

Powiatowy

Klaudia Karpińska 3 mce – laureatka

Międzyszkolny Konkurs dla Gimnazjalistów

Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi

w Szczecinie

Powiatowy

Weronika Piest 2 mce – laureatka

Monika Rychel 4 mce - finalistka

Gra miejska „Spacerkiem po Westendzie”

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

miejski

II m-ce - Zuzanna Machnij, Paulina Kuska, Konrad Żyła, Szymon Pasterz oraz Aleksandra Zioło

Historyczna Gra Miejska „Operacja WRONA-35”

Instytut Pamięci Narodowej

miejski

I m-ce – Konrad Żyła, Szymon Pasterz, Bartosz Bzdęga, Paulina Kuska,

Daria Banach

Historia – Świadek Przeszłości

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

miejski

Finalista – Michał Buczkowski

Omnibus dla gimnazjalistów

VI Liceum Ogólnokształcące

miejski

II m-ce – Michał Buczkowski,

Julia Trojanowska, Natasza Zalewska, Paulina Kuska, Monika Rychel

Ogólnopolski Festiwal Nauk Przyrodniczych na Scenie „Science of Stage 7” (16-17.09.16 r.)

Krajowy Komitet Organizacyjny, Wydział Fizyki UAM

Wojewódzki

Paulina Kuska 3b, Konrad Żyła 3b,

Zuzanna Machnij 3b, Paulina Dziubak 3a,

Sandra Gulbinowicz 2a, Ewa Jusiuk 2a,

Nikola Lutz 2a

Udział w międzyszkolnym konkursie „Szczecin miasto niezwykłe” (wyłonione najlepsze Prezentacje)

ZS nr 1 - Szczecin

międzyszkolny

Michał Buczkowski kl. IIIA –I miejsce

Sylwia Puzoń kl. IIA – II miejsce

Aleksandra Zioło kl. IIIA – III miejsce