IMPREZA SPORTOWA LOKATA
SZKOŁA PODSTAWOWA

1.

Mistrzostwa Szczecina w Mini Piłce Nożnej dziewcząt szkół podstawowych MOS

V m-ce w Szczecinie

2. Mistrzostwa Szczecina w Tenisie Stołowym dziewcząt szkół podstawowych MOS V miejsce: Julia Stankiewicz, Patrycja Stachal, Natalia Łukaszewicz
3. Turniej Piłki Nożnej Chłopców SP Miasta Szczecin II miejsce
4. Turniej Tańca Nowoczesnego  w  SP 55 -   23.04.2018r I miejsce: Zuzanna Boczek, Wiktoria Rotman, Wiktoria Michalkiewicz, Maja Powierska, Wiktoria Chudzikowska, Amelia Mierzyńska, Zuzanna Wójcik, Marta Oleksy, Alicja Prażmo, Zofia Dzik, Wiktoria Bednarz
5. I Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Klas IV - Zdroje Cup 2018”

I MIEJSCE

6.

Mini Mistrzostwa Świata w Mini Piłce Nożnej Chłopców - Klas IV

AWANS DO ćwierc  FINAŁU

7.

Szkolna Spartakiada Klas 2-3 4.06.2018r. I miejsce PP nr 35
II miejsce grupa 5, SP nr 65

8.

Sobota Pływacka dla klas 2-4 Szkół Podstawowych  (14.04.2018) 6 miejsce Rotman Wiktoria

9.

IV Mistrzostwa Szczecina w Pływaniu kl  3-5 SP 6 miejsce Bartosz Marciniak
8 miejsce Wiktoria Bednarz

10.

Międzyszkolne Mistrzostwa Szczecina w Żeglarstwie, MOS, Centrum Żeglarskie, 1 miejsce Mateusz Kubiak

4 miejsce Piotr Wójcik

11.

Mistrzostwa Szczecina w Sprincie Żeglarskim Klasy 4: 1m P. Wójcik 2m  M. Kubiak
Klasy 2: 1m M. Basek 2m F. Sikorski
GIMNAZJUM
1. Mistrzostwa Szczecina w tenisie stołowym dziewcząt GM 5 miejsce w Szczecinie
(K. Kuczyńska, W. Machnij)
2. Szmaragdowe CUP – Jesienny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt GM IV miejsce
3. Szmaragdowe CUP – Jesienny Turniej Piłki Nożnej Chłopców GM III miejsce
4. XV Otwarty turniej tenisa stołowego szkół gimnazjalnych, Zespół Szkół nr 1, UKS „Szmaragd” II miejsce –K. Kuczyńska
III miejsce –
W. Machnij
5. PN  Futsalowy  Turniej Halowy II miejsce kl. VI
6. Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt GM w ZSB 4 miejsce
7. IX Letni Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 4 miejsce
8. IX Letni Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Gimnazjalnych

3 miejsce

 
 
Konkursy przedmiotowe
Nazwa Miejsce
SZKOŁA PODSTAWOWA
SZCZECIN MIASTO NIEZWYKŁE
KONKURS PLASTYCZNY - MAJ
Joanna Nowicka I miejsce
XVI Konkurs Humanistyczny XIII LO Kinga Mantaj kl. VI a - finalistka
XVII Konkurs Matematyczny organizowany przez 13LO Aleksandra Kostur - finalistka
Mali Mistrzowie Języka Polskiego SP 16 Jakub Włodek kl. IV b - finalista

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z języka polskiego

Magdalena Dominiczak- laureat

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

Magdalena Dominiczak – laureat
Julia Gulczyńska - finalistka

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z matematyki

Aleksandra Kostur - finalista

IV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „LIST DO TATY” Sejm i Senat Rzeczpospolitej Polskiej

Łukasz Żukowski – Konopka III miejsce w województwie

Konkurs czytelniczy „Kto czyta książki, żyje podwójnie” SP nr 68

Agata Jabłońska, kl. 7 a I miejsce

Szczecin – miasto niezwykłe

Natasza Aleksiejew , kl. 7a III miejsce( kategoria literacka)
Marek Dąbrowski , 7 c wyróżnienie (kategoria literacka)

„Złota jesień w Szczecinie” – konkurs plastyczno-fotograficzno-poetycki SP nr 41

Marta Wróbel, kl. 7a II miejsce – kategoria fotografia
Agata Jabłońska, 7a  III miejsce -  kategoria poezja

Wojewódzki Konkurs Humanistyczny "Mali Mistrzowie Języka „pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Finaliści: Maja Kondzioła, kl. IV a
Maciej Radożycki , kl. IV a
Krystian Stefański, kl. IVa
Mali Mistrzowie Języka Polskiego SP 16 Magdalena Dominiczak, tytuł FINALISTKI
Gracjan Skóra, tytuł FINALISTY

Udział w międzyszkolnym konkursie „Szczecin miasto niezwykłe” - Prezentacja (październik)

Lukasz Lisiecki kl. VIIB – I miejsce
Agata Jabłońska kl. VIIA – II miejsce
Czubek Adrian kl. VIIB – III miejsce
Mantaj Kinga kl. VIA – WYRÓŻNIENIE
Konkurs o miano „Mistrza Tabliczki Mnożenia klas 3 SP”

miejsce 1 - Krzysztof Krala
miejsce 2 - Piotr Linka
miejsce 3 - Filip Majewski
miejsce 4 - Radosław Adamczewski oraz Oskar Kokot

Konkurs o miano „Mistrza Tabliczki Mnożenia klas 4 SP”

miejsce 1 - Marta Oleksy , Dawid Puzoń
miejsce 2 - Dominik Orlewicz, Mateusz Kubiak
miejsce 3 - Zuzanna Wójcik, Szymon Siarkiewicz

Konkurs na „Rymowankę o tabliczce mnożenia” (klasy 3-7 SP oraz 2-3 GIM)

trzy równorzędne pierwsze nagrody dla:Alicji Wojtowicz, Zofii Dzik i Julii Ochmańskiej
wyróżnienie Michała Gedrocha.

Konkurs plastyczny pt. „Twoja tabliczka mnożenia” (klasy 3-5 SP)

miejsce 1 -  Julia Ochmańska oraz Szymon Szymański
miejsce 2 -Wiktoria Stępień oraz Jakub Włodek
miejsce 3 - Aniela Szerszeń, Amelia Bogaczyk oraz Zuzanna Boczek
Wyróżnienia
:Maja Kościńska, Maja Powierska oraz Kacper Gawroński.

Szkolna gra miejska - „45 minut z tabliczką mnożenia”– rozgrywki dla klas 4

miejsce 1 - Klasa 4c
miejsce 2 - Klasa 4b
miejsce 3 - Klasa 4a
miejsce 4 - Klasa 4d
miejsce 5 - Klasa 4e

Mistrz Działań Pisemnych – konkurs dla klas piątych

Miejsce 1 – Julia Ochmańska 5a
Miejsce 2 – Antoni Ziółkowski 5b
Miejsce 3 – Jakub Morawski 5a

Ogólnopolski konkurs matematyczny Leon Klasa IV
Zofia Dzik miejsce 11
Kuba Kochelak miejsce 12
Natalia Modrzyńska miejsce 13
Piotr Wójcik miejsce 15
Jakub Włodek miejsce 16
Dawid Puzoń miejsce 16
Szymon Siarkiewicz miejsce 17
Marika Rodzeń miejsce 18
Bartek Krasucki miejsce 21
Klasa V
Szymon Szymański miejsce 19
Jakub Morawski miejsce 25
Klaudia Gąsiorowska         miejsce 26
Aleksandra Kazimierczak miejsce 29
Maciej Łopaciński miejsce 30
Klasa VI
Aleksandra Kostur
LAUREAT
Jakub Dzięcioł miejsce 12
Mateusz Nużyński miejsce 26
Klasa VII
Łukasz Lisiecki miejsce 18
Adrian Czubek miejsce 19
Maja Sonnek miejsce 20
Mistrz Ułamków – konkurs dla klas szóstych

miejsce 1: Aleksandra Kostur 6c
miejsce 2: Bartosz Banasik 6b
miejsce 3: Kinga Mantaj 6a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” (15.03.2018r) Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematyczny

49 uczestników
Wyróżnienie: Aleksandra Kostur 6c

15 marca 2018r. VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez XIII Liceum Ogólnokształcące pod patronatem Kuratorium Oświaty XIII LO SZCZECIN

Finalista - Kinga Mantaj kl. VI a

22 maja 2018r. IX MIEDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II III miejsce dla szkoły
Szkołę reprezentowali uczniowie: ·Aleksandra Kostur, Aleksandra Prażmo, Łukasz Żukowski-Konopka

PLANSZÓWKOMANIA

Natalia Lewandowska kl. 6a - III miejsce
Aleksandra Prażmo kl. 6c – wyróżnienie
Leah Urbańska kl. 6c - wyróżnienie
Gimnazjum
KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Daria Czerkas kl. 3AG –finalistka konkursu kuratoryjnego

23.03.2018-06-19 I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ GWIAŻDZISTEJ ESKADRY

Półfinał BARTOSZ BANASIK II MIEJSCE
MICHAŁ KOZŁOWSKI II MIEJSCE
MACIEJ BABIK  II MIEJSCE

Udział w międzyszkolnym konkursie „Szczecin miasto niezwykłe” - Prezentacja (październik)

Wiktoria Zwarycz kl. IIIB –I miejsce
Patrycja Faracik kl. IIIA – II miejsce
Julia Prucnal kl. IIIA – III miejsce