WYPRAWKA KLASY I

Pakiet edukacyjny: NOWI TROPICIELE- wydawnictwo WSiP
Język angielski : Bugs Team 1 - wydawnictwo Macmillan
Język niemiecki: „Hallo Anna 1” - wydawnictwo Lektorklet
Religia: „ Pan Bóg jest naszym Ojcem. Część 1 i 2”  - Wydawnictwo Święty Wojciech, Poznań, Autor: Ks. Dr Paweł Płaczek

Wszystkie podręczniki i materiały ćwiczeniowe (oprócz religii) zamawiane są przez szkołę. Dzieci otrzymują ćwiczenia i wypożyczają podręczniki z biblioteki szkolnej.

Wyprawka pierwszoklasisty:
Dziecko codziennie powinno być wyposażone w :
-Aktualnie opracowywaną część podręcznika i ćwiczeń
-Zeszyt w trzy linie 16 – kartkowy
-Zeszyt w kratkę 16 – kartkowy
-Notes do korespondencji z rodzicami
-Piórnik wyposażony w : ołówek, temperówkę, gumkę, kredki, nożyczki, klej
-Drugie śniadanie
-W dni, w których zaplanowane są zajęcia ruchowe lub wf - strój gimnastyczny (biała koszulka, granatowe lub czarne spodenki i obuwie sportowe)

Istnieje możliwość zapisania dziecka do świetlicy szkolnej. Zgodnie z prawem oświatowym zajęcia świetlicowe zapewnione są dla uczniów, którzy pozostają w szkole dłużej ze względu na czas pracy rodziców. Przyjęcia uczniów do świetlicy (Klubu Malucha) dokonuje się wyłącznie na podstawie pisemnego wniosku rodziców dziecka na karcie zapisu dziecka do świetlicy (do pobrania poniżej w wersji elektronicznej lub w świetlicy i na portierni w wersji papierowej).  Wypełniony wniosek można złożyć osobiście w świetlicy od dnia 27.08. 2020 w godz. 9.00 - 14.00, a od 1.09.2020 w godzinach pracy świetlicy. Wniosek można też przesłać drogą elektroniczną na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , a oryginał wypełnionego wniosku rodzic zobowiązany jest dostarczyć do szkoły w pierwszym dniu pobytu dziecka w szkole.
Informacja o zapisach dzieci na obiady i formie płatności za posiłki będzie przekazana w odrębnym komunikacie.

Pozostałe informacje dotyczące organizacji pracy klas oraz organizowanych zajęć pozalekcyjnych zostaną przekazane we wrześniu przez wychowawców klas.

Dokument do pobrania: Karta zapisu dziecka do świetlicy szkolnej