Przed nami święta. To czas, kiedy dzieci i dorośli piszą listy do Mikołaja lub Gwiazdora. Tak, tak w moim domu wraz z pierwszą gwiazdą na  niebie w wigilijny wieczór przychodził Gwiazdor. Od Mikołaja różni go tylko imię. On też przynosi prezenty grzecznym dzieciom i grzecznym dorosłym ;-)

Proponuję Wam udział w akcji List do Mikołaja (Gwiazdora). 📩🎅
Uczniowie Klasy 1 mogą napisać list słowno-obrazkowy (dopuszczalna pomoc Rodziców)
Uczniowie Klasy 2 i 3 tradycyjny list napisany własnoręcznie, ze wszystkimi jego niezbędnymi elementami.
Ciekawa jestem, czy w listach poprosicie o prezenty tylko dla siebie?
Przypominam, by praca podpisana była imieniem, nazwiskiem i klasą. Czekam na Wasze zdjęcia z ciekawymi listami. Termin nadsyłania to 1️⃣7️⃣grudnia 2020 r. godzina 17.00 na adres meilowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzę dobrych pomysłów‼️
Aldona Maszkowska, opiekun MSU

Drodzy Uczniowie‼️

Święta tuż, tuż...🌲☃️🎅🎁
Zbliża się najbardziej magiczny czas w całym roku... Oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia.
Samorząd Uczniowski proponuje kilka aktywności, żeby umilić Wam oczekiwanie na pierwszą Gwiazdkę ⭐

Światowy Dzień Misia 🐻🐨🐼 Ten dzień lubią wszyscy, bo zdjęcia i prace plastyczne z misiami frunęły do nas meilami przez ostatnie dni. Na apel Małego i Dużego Samorządu odpowiedzieliście tak licznie, że nasza galeria pęka w szwach. Pierwsza jej część to zdjęcia uczniów z ulubionymi maskotkami, a druga z pracami plastycznymi wykonanymi pod kierunkiem pani od plastyki Julity Oleksik oraz nauczycielek z klas 0-3. Już teraz zapraszamy! Dziękujemy za zaangażowanie 👏💌
SU

"Taki mały cud - ludzka życzliwość"‼️ Samorząd Uczniowski nie spodziewał się takiego odezwu na akcję z okazji przydającego dziś Dnia Życzliwości😊 Swoje prace przesłali uczniowie od przedszkola po klasę 8. Wiedzieliśmy, że w naszej szkole życzliwość to cecha, z którą możemy spotkać się na każdym kroku, a swoimi pracami udowodniliście to drodzy uczniowie. Poniższa galeria pokazuje na zdjęciach, pracach plastycznych, grach planszowych i innych grafikach, że bardzo łatwo być życzliwym, trzeba tylko chcieć. Polecamy obejrzeć galerię na profilu na Facebooku Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, zrobi Wam to dzień 😁 Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i ich rodzicom oraz wychowawcom, którzy służyli radami i wsparciem swoim podopiecznym. BRAWO👏 SU

Samorząd Uczniowski przypomina wszystkim uczniom, że 20 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Data ta upamiętnia podpisanie najważniejszego dokumentu gwarantującego prawa wszystkim dzieciom – Konwencji o prawach dziecka. 

Niech na ten dzień towarzyszą Wam słowa  J. Korczaka, wielkiego przyjaciela dzieci👱👩🦰 “Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku."