Jak co roku uczennice naszej szkoły chciały zrobić swoim kolegom niespodziankę z okazji ich święta, choć w tym specyficznym czasie musiały oczywiście stosować się do wszystkich zasad bezpieczeństwa. Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego rozdały kolegom lizaki, a reszta imprez odbyła się w poszczególnych klasach. Świętowali wszyscy nasi uczniowie, od tych najmłodszych w przedszkolu do 8-klasistów. Odbywały się konkursy i zabawy, w których chłopcy musieli wykazać się różnymi umiejętnościami. Śmiechów przy tym nie było końca. Męskie grono uczniów naszej szkoły było zachwycone, co pokazują poniższe fotografie.

Opiekunki SU dziękują dziewczynkom i nauczycielom wychowawcom za zaangażowanie. Joanna Michalak, Bożena Krzysiek, Aldona Maszkowska, Sylwia Kozłowska