"Każda życzliwie wyciągnięta ręka, uśmiech na twarzy, drobny gest wdzięczności, to przecież tak mało, a tak wiele znaczy w szarej codzienności".👍

Powyższe słowa są myślą przewodnią kolejnej akcji SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO związanej z wypadającym 21 listopada Dniem Życzliwości i Pozdrowień. 📅📫 W tym roku odbędzie się ono w naszej szkole pod hasłem: "Tak łatwo być życzliwym"🤝‼️

Cele szkolnej akcji jest:

🔹 uświadomienie uczniom, że zawsze należy być wobec siebie miłym, uprzejmym i życzliwym,

🔹pokazanie zasad właściwego zachowania się w różnych sytuacjach,

🔹zachęcanie uczniów do okazywania życzliwości na co dzień.

W tym dość trudnym roku szkolnym, kiedy narazie nie możemy spotkać się na szkolnym korytarzu, zadanie będzie polegało na pokazaniu życzliwego zachowania na co dzień, sfotografowaniu go i wysłaniu efektów do organizatorów. Mogą to być fotografie, filmy, animacje, komiksy, prace pisemne, lapbooki, plakaty informacyjne, grafiki komputerowe i rysowane, prace przestrzenne, wycinanki i wiele innych pokazujące ludzką życzliwość. Każda forma pracy jest poprawna, nic Was nie ogranicza, tylko Wasza wyobraźnia. ✍️📸📘🎥✏️📽️🖊️🎬📝✂️

Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich uczniów, tych w przedszkolu i tych w najstarszych klasach naszej szkoły‼️

Prace należy wysłać na email p. Michalak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do 20.11.2020r. 

Najlepsze prace zostaną opublikowane na Fb oraz stronie internetowej szkoły. Poza tym dla do uczestników powędrują pochwały i oceny.👍🏆

SU