Drodzy Uczniowie‼️

Święta tuż, tuż...🌲☃️🎅🎁
Zbliża się najbardziej magiczny czas w całym roku... Oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia.
Samorząd Uczniowski proponuje kilka aktywności, żeby umilić Wam oczekiwanie na pierwszą Gwiazdkę ⭐

1. 7 grudnia, 📅czyli dzień po Mikołajkach,🎅 które w tym roku wypadają w niedzielę, zachęcamy wszystkich do założenia jakiegoś świątecznego elementu (czapki Mikołaja, rogów renifera, czapki elfa itp.) Uczniowie, którzy będą posiadali taki świąteczny akcent, będą zwolnieni z odpowiedzi ustnej na ocenę.

2. Dłuższa akcja o nazwie "Coraz bliżej święta",  odbywać się będzie we wsparciu Pani J.Oleksik od plastyki oraz Pań z przedszkola🎨 Przez cały grudzień będziecie w ramach lekcji robili różne kreatywne prace plastyczne o tematyce świątecznej, których zdjęcia będziecie przesyłali do oceny, a przedszkolaki będą umieszczały w swoich salach. Z waszych najpiękniejszych dzieł zrobimy po każdym tygodniu trwania akcji galerię, która umili nam te wspólne dni przed przerwą świąteczną.🎄(Termin ustalacie z Panią Oleksik )

3.  Wszystkich uczniów, również tych z klas 1-3  zapraszamy do zabawy, której w naszej szkole jeszcze nie było. Jej nazwa to " Zwykły prezent - dzieło sztuki", która będzie polegać na przesłaniu zdjęcia jak najciekawiej spakowanego prezentu świątecznego🎁

Im bardziej kreatywnie, z pomysłem - tym lepiej. Już nie możemy doczekać, co nam zaprezentujecie. (Termin do 20.12)❗

4. Poza tym, oczywiście zachęcamy do kontynuowana wieloletniej tradycji naszej szkoły i wykonania szopek bożonarodzeniowych (Termin 20.12)❗

✅Zdjęcia prac z akcji 3 i 4 prześlijcie do p. Michalak na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SU