• Rekrutacja uzupełniająca uczestników projektu

„Akademia Kompetencji – doskonalenie kompetencji uczniów szczecińskich szkół”

na rok szkolny 2022/2023

W roku szkolnym 2022/2023 w Szkole Podstawowej nr 65 w Szczecinie kontynuowane będą dodatkowe zajęcia biologiczne, geograficzne, matematyczne oraz doradztwo edukacyjno - zawodowe realizowane w ramach projektu Akademia Kompetencji- doskonalenie kompetencji uczniów szczecińskich szkół.

Zgodnie z przyjętym Regulaminem Uczestnictwa w Projekcie powadzi nabór uzupełniający uczestników na wymienione poniżej rodzaje zajęć.

Zajęcia dodatkowe dla uczniów prowadzone metodą eksperymentu:

Rodzaj zajęć

Uczniowie ubiegający się o przyjęcie

Termin rekrutacji

rekrutacyjne

biologia

·Formularz zakresu danych osobowych –załącznik 2

·Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych – załącznik 3

·Deklaracja uczestnictwa w projekcie – załącznik 4

geografia

Wrzesień 2022

W zajęciach edukacyjno – zawodowych będą brali uczniowie klas VII-VIII zakwalifikowani do projektu. Na te zajęcia nie będzie prowadzona dodatkowa rekrutacja.

Warunkiem uczestnictwa w Projekcie jest:

a) akceptacja postanowień Regulaminu Uczestnictwa w Projekcie,

b) poprawne wypełnienie i złożenie w sekretariacie szkoły wymaganych dokumentów rekrutacyjnych.

Proces rekrutacji będzie przebiegał z respektowaniem zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn w funduszach unijnych na lata 2014-2020.

Wymagane dokumenty rekrutacyjne należy składać w sekretariacie szkoły lub u wicedyrektor Barbary Rachuty.

Dokumenty dostępne na stronie szkoły w zakładce Dokumenty