W środę, 11 kwietnia 2018 roku, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 65 w Szczecinie odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców klas IV, w którym uczestniczyły 4 drużyny: Szkoła Podstawowa nr 37, Szkoła Podstawowa nr 45, Szkoła Podstawowa „Słoneczna” oraz gospodarz Szkoła Podstawowa nr 65. Zespoły rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”.

Następnie drużyny z miejsc 1 i 2 zagrały w finale, a  z miejsc 3 i 4 walczyły o 3 miejsce. Po zaciętej grze trzecie miejsce przypadło SP nr 45, która pokonała SP „Słoneczna” 5:0. Do finału awansowały drużyny SP nr 37 i SP nr 65. W regulaminowym czasie gry padł remis 2:2 i o zwycięstwie zdecydowały serie rzutów karnych. Wygrała nasza drużyna w stosunku 3:1. Gratulujemy!!!!
Królem strzelców turnieju został Wiktor Hryń (SP 37), najlepszym zawodnikiem –  Jakub Jachimowski (SP 65), a najlepszym bramkarzem – Oskar Klejewski (SP 65)
Nasza drużyna grała w składzie: Jakub Jachimowski – kapitan, Oskar Klejewski, Tomasz Pająk, Tobiasz Pniewski, Arsen Mkrtchyan, Maciej Bogusz, Jakub Włodek, Seweryn Nawrot oraz Piotr Wójcik.
           
Piotr Lewandowski