• Festyn rodzinny w SP 65 w Szczecinie za nami!

• Po sukcesie bożonarodzeniowego festynu w Szkole Podstawowej nr 65 społeczność  szkolna zorganizowała 16 czerwca 2023r. kolejny festyn rodzinny.

Brali w nim udział uczniowie szkoły wraz z rodzicami i całymi rodzinami. Do przygotowania stanowisk zaangażowani byli także nauczyciele, uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego pod okiem koordynatorów p. Anny Mikuś i p. Karoliny Medyńskiej.

Na początku Pani Dyrektor Beata Wierzba otworzyła festyn i zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy, którą poprowadził Rafał Polak. Pogoda trochę postraszyła, ale okazało się, że gorąca atmosfera rozgoniła chmury i nie spadła ani kropla deszczu. Zabawa była wspaniała. Każdy znalazł coś dla siebie.

Można było zasmakować pyszności słodkich i wytrawnych, obejrzeć występy artystyczne, pomalować twarz, zapleść warkoczyka, pobawić się na dmuchańcach. Fani piłki nożnej mogli spróbować strzelić gola Radosławowi Janukiewiczowi – bramkarzowi Pogoni – Szczecin w latach 2009 - 2017,  czy też wylicytować koszulkę Kamila Piątka - reprezentanta Polski w piłkę nożną. Na scenie mieliśmy okazje zobaczyć pokaz trenerski MMA Kacpra Kality pod kierunkiem Michała Gutowskiego.

Oczywiście takiego sukcesu nie mógłby być bez pomocy i wsparcia sponsorów: Spółdzielnia Mieszkaniowa Dąb, Targowisko „Zdroje”, Tawerna Grecka ATHINA, Maja Ładocha Kosmetolog Kosmetologia ogólna i estetyczna, K&B Metamorfoza, Małgorzata Sołtysiak MakeUp Artist, Sandra Gruszczyńska, Funinio Szczecin, Selgros cash & carry .

Zebrane środki finansowe przeznaczone zostaną na realizację  planów poprawy otoczenia szkoły – wspólnie z rodzicami ustalony zostanie konkretny cel. Frekwencja dopisała stąd kolejny festyn już w planach!

Joanna Michalak, Anna Mikuś

• Mikroskop na lekcjach biologii

• Dzięki projektowi LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI możemy częściej wykorzystywać ten magiczny przyrząd.
            To zawsze sprawia radość, gdy możemy obejrzeć to niewidoczne dla gołych oczu.
            #laboratoriaprzyszłości #biologiajestfajna