Dnia 24.10.2019 r. uczniowie klasy 1C Szkoły Podstawowej nr 65 w Szczecinie uczestniczyli w inauguracji roku akademickiego 2019/2020. Odbyło się to w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum w ramach Uniwersytetu Dziecięcego Studencik.

23 października 2019r w odbyła się wspaniała uroczystość - ślubowanie i pasowanie na ucznia. Tę niezwykłą chwilę przeżywały z pierwszakami osoby, które swoją obecnością dodały uroczystości blasku i powagi: dyrekcja szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele, a także rodzice uczniów.

Pierwsze dniu w przedszkolu najstarszej grupy „Żeglarze”.  Dzieci wspólnie poznawały przedszkolne zasady oraz nawiązywały nowe znajomości. Wspólna zabawa i nauka bardzo się dzieciom podoba.