W ramach 11 Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w dniach 29 września - 5 października na terenie szkoły odbyły się różne aktywności w ramach tego działania. Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

Zapraszamy dzieci i młodzież naszej szkoły do obchodów XI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.
Nasza szkoła uczestniczy w akcji XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej
1 października 2021 r. pod hasłem:
Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

W dniach 24-27 maja odbył się szkolny konkurs geograficzny "Państwa i stolice Europy" dotyczący wiedzy o państwach, stolicach i ich położeniu na mapie Europy.
Do konkursu przystąpiło trzydziestu uczniów z klas szóstych i siódmych. Konkurs okazał się nie lada wyzwaniem i świetną zabawą.
Na podium stanęło 12 uczniów z klas VII i pięciu z klas VI. Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim uczniom za tak duże zainteresowanie konkursem.

Nauczyciel geografii Wanda Słomkowska