Przed samymi Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klas IV-VIII przygotowali językowe niespodzianki dla uczniów naszej szkoły w postaci kalendarzy adwentowych. Wewnątrz każdego kalendarza umieszczone zostały zagadki związane ze świętami Bożego Narodzenia w języku angielskim oraz w języku niemieckim a także słodkie podarki.

Wyniki konkursu na rymowankę dotyczącą tabliczki mnożenia  :)

Wyniki III Konkursu Matematycznego o tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia klas 3 SP”

W ramach IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia klasy czwarte zmagały się dziś z zadaniami jej dotyczącymi. Wszyscy uczestniczy podzieleni na grupy rywalizowali rozwiązując zadania i zagadki pod okiem starszych kolegów i koleżanek. Dziękujemy uczniom klasy 8c :) za wsparcie w organizacji tego przedsięwzięcia.

Wasze LAPBOOKI są naprawdę świetne!
Możecie je obejrzeć na drugim piętrze naszej szkoły. Wykazaliście się dużą pomysłowością, kreatywnością oraz utrwaliliście to, co sami już umiecie. Inni uczniowie chętnie skorzystają
z Waszych pomocy dydaktycznych…