4 października 2018r. odbył się szkolny konkurs o miano Mistrza Tabliczki Mnożenia klas 3 oraz szkolny konkurs o miano Mistrza Tabliczki Mnożenia klas 4.
Wszyscy uczniowie w pełnym skupieniu rozwiązywali przygotowane arkusze z zadaniami.

Zapraszamy dzieci i młodzież naszej szkoły do obchodów VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

W dniu 05.01.2018r. odbył się w naszej szkole konkurs piosenki świątecznej dla uczniów klas szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Uczniowie biorący udział zaprezentowali bardzo wysoki poziom nie tylko pod względem językowym ale także poprzez odpowiednią oprawę muzyczną oraz interpretację tekstu.

W środę, 26 kwietnia br. odbył się II Szkolny Konkurs „MAM TALENT” .
Konkurs przeprowadzony był w trzech kategoriach wiekowych: klasy I–III, klasy IV–VI oraz klasy Gimnazjum.
W czasie gali finałowej zaprezentowali się uczniowie, którzy po wcześniejszych eliminacjach dostali się do ścisłego finału.
Rywalizację uczestników oceniało jury w składzie: dyrektor Pani Beata Wierzba, v-ce dyrektor Pani Barbara Rachuta, Pani Dorota Bączyk oraz  Pani Wioletta Skass-Jędzura i przyznało następujące miejsca:

Dnia 5 maja br. odbył się w naszej szkole Konkurs wiedzy o bezpiecznym poruszaniu się rowerzystów w ruchu drogowym. W konkursie wzięło udział 30 uczniów z klas V-VI szkoły podstawowej oraz klas I-III gimnazjum. Spotkanie uczestników rozpoczęło się od projekcji krótkiego filmu edukacyjnego „Rowerem wśród samochodów”, który w prostych scenkach przedstawiał sposoby unikania niebezpieczeństw na drodze. Sam konkurs polegał na rozwiązaniu testu wyboru.