Dnia 8 listopada 2018r. odbyła się piąta  edycja konkursu dla uczniów klas młodszych pod hasłem ,,Polska to   moja Ojczyzna”.
Celem konkursu było wzbogacanie wiedzy na temat historii, symboli narodowych, sławnych Polaków, dziedzictwa kulturowego, rozbudzanie uczuć patriotycznych i poczucia dumy narodowej. Pytania dotyczyły także naszej ,,Małej Ojczyzny”, czyli regionu Pomorza Zachodniego i naszego miasta.

4 października 2018r. odbył się szkolny konkurs o miano Mistrza Tabliczki Mnożenia klas 3 oraz szkolny konkurs o miano Mistrza Tabliczki Mnożenia klas 4.
Wszyscy uczniowie w pełnym skupieniu rozwiązywali przygotowane arkusze z zadaniami.

Zapraszamy dzieci i młodzież naszej szkoły do obchodów VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

W dniu 05.01.2018r. odbył się w naszej szkole konkurs piosenki świątecznej dla uczniów klas szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Uczniowie biorący udział zaprezentowali bardzo wysoki poziom nie tylko pod względem językowym ale także poprzez odpowiednią oprawę muzyczną oraz interpretację tekstu.

W środę, 26 kwietnia br. odbył się II Szkolny Konkurs „MAM TALENT” .
Konkurs przeprowadzony był w trzech kategoriach wiekowych: klasy I–III, klasy IV–VI oraz klasy Gimnazjum.
W czasie gali finałowej zaprezentowali się uczniowie, którzy po wcześniejszych eliminacjach dostali się do ścisłego finału.
Rywalizację uczestników oceniało jury w składzie: dyrektor Pani Beata Wierzba, v-ce dyrektor Pani Barbara Rachuta, Pani Dorota Bączyk oraz  Pani Wioletta Skass-Jędzura i przyznało następujące miejsca: