Zapraszamy dzieci i młodzież naszej szkoły do obchodów XI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.
Nasza szkoła uczestniczy w akcji XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej
1 października 2021 r. pod hasłem:
Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

W dniach 24-27 maja odbył się szkolny konkurs geograficzny "Państwa i stolice Europy" dotyczący wiedzy o państwach, stolicach i ich położeniu na mapie Europy.
Do konkursu przystąpiło trzydziestu uczniów z klas szóstych i siódmych. Konkurs okazał się nie lada wyzwaniem i świetną zabawą.
Na podium stanęło 12 uczniów z klas VII i pięciu z klas VI. Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim uczniom za tak duże zainteresowanie konkursem.

Nauczyciel geografii Wanda Słomkowska

W ramach X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia klasy czwarte zmagały się dziś z zadaniami jej dotyczącymi. Wszyscy uczestniczy podzieleni na grupy rywalizowali rozwiązując zadania i zagadki pod okiem starszych kolegów i koleżanek. Dziękujemy uczniom klasy 7b :) za wsparcie w organizacji tego przedsięwzięcia.

Zapraszamy dzieci i młodzież naszej szkoły
do obchodów X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.
Nasza szkoła uczestniczy w akcji X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej
2 października 2020 r. pod hasłem:
Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

W dniach 1-9 października na terenie naszej szkoły będą odbywać się różne aktywności w ramach tego działania. Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.