Nasi uczniowie z klas IV-VIII zmierzyli się z niełatwym zadaniem. Mieli napisać wiersz rymowany,który czytającym poprawi humor. W pracę zaangażowali się też rodzice, gdyż był to polonistyczny konkurs rodzinny.Każdy utwór był zupełnie inny i wyjątkowy. Młodzi Poeci wprawili jury konkursu w dobry humor!
Jesteśmy pod wrażeniem wielości rymów i kreatywnych pomysłów. Szczerość przekazu i ciekawa oprawa plastyczna wywołują uśmiech i dodają otuchy w czasach pandemii.
Podziękowania należą się wszystkim uczestnikom - dzieciom i rodzicom!
Spośród nadesłanych 29 wierszy wytypowaliśmy zwycięzców:

Wielkimi krokami zbliża się majówka…

Zapraszamy uczniów z klas IV-VIII i ich rodziców do twórczego spędzenia tego wyjątkowego czasu. Ogłaszamy rodzinny konkurs polonistyczny!

Biorąc pod uwagę głosowanie oraz typy jury oceny celujące otrzymują

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w konkursie na matematyczną pi-sankę.

Przed samymi Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klas IV-VIII przygotowali językowe niespodzianki dla uczniów naszej szkoły w postaci kalendarzy adwentowych. Wewnątrz każdego kalendarza umieszczone zostały zagadki związane ze świętami Bożego Narodzenia w języku angielskim oraz w języku niemieckim a także słodkie podarki.