W ramach X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia klasy czwarte zmagały się dziś z zadaniami jej dotyczącymi. Wszyscy uczestniczy podzieleni na grupy rywalizowali rozwiązując zadania i zagadki pod okiem starszych kolegów i koleżanek. Dziękujemy uczniom klasy 7b :) za wsparcie w organizacji tego przedsięwzięcia.

Zapraszamy dzieci i młodzież naszej szkoły
do obchodów X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.
Nasza szkoła uczestniczy w akcji X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej
2 października 2020 r. pod hasłem:
Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

W dniach 1-9 października na terenie naszej szkoły będą odbywać się różne aktywności w ramach tego działania. Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 3-7
do udziału w konkursie fotograficznym
„Matematyka na wakacjach”.

Nasi uczniowie z klas IV-VIII zmierzyli się z niełatwym zadaniem. Mieli napisać wiersz rymowany,który czytającym poprawi humor. W pracę zaangażowali się też rodzice, gdyż był to polonistyczny konkurs rodzinny.Każdy utwór był zupełnie inny i wyjątkowy. Młodzi Poeci wprawili jury konkursu w dobry humor!
Jesteśmy pod wrażeniem wielości rymów i kreatywnych pomysłów. Szczerość przekazu i ciekawa oprawa plastyczna wywołują uśmiech i dodają otuchy w czasach pandemii.
Podziękowania należą się wszystkim uczestnikom - dzieciom i rodzicom!
Spośród nadesłanych 29 wierszy wytypowaliśmy zwycięzców:

Wielkimi krokami zbliża się majówka…

Zapraszamy uczniów z klas IV-VIII i ich rodziców do twórczego spędzenia tego wyjątkowego czasu. Ogłaszamy rodzinny konkurs polonistyczny!