Sleeveface,czyli ubierz się w książkę

Z okazji Tygodnia Bibliotek zapraszamy Uczniów i Nauczycieli  do zabawy –  „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę”

Akcja polega na:

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!!!

Temat fotografii związany jest wodą w każdej postaci, stanie czy formie. Jej wykorzystaniem i przeznaczeniem. Oceniany będzie pomysł, zaskakujące i niecodzienne ujęcie tematu.
Życzymy powodzenia
:)

Oczywiście, najlepsze prace zostaną nagrodzone!!!

Serdecznie zapraszamy młodzież i rodziców do wzięcia udziału w konkursie poetyckim z okazji 60- lecia naszej szkoły.
 Czekamy na utwory poetyckie na temat naszej szanownej Jubilatki - Szkoły Podstawowej nr 65.
 Zachęcamy do przedstawienia własnych umiejętności i popularyzowania wiedzy o szkole, bo pisząc utwór można sięgać do jej historii, jak i czasów współczesnych.

DO 16 KWIETNIA 2022
Napisz swój własny RAP o najlepszej ze szkół z okazji jej 60-lecia i nagraj swój występ. Komponuj sam lub ze znajomymi. Filmik wyślij na Teams’y do  Pani Karoliny Medyńskiej lub dostarcz na  pendrivie do sali 126.