• Aktywny listopad w Samorządzie Uczniowskim

• 05.11.2022 14:27
      • Uwaga ‼️
        Ależ się będzie działo w listopadzie w naszej szkole 📆👍
        Propozycje Samorządu Uczniowskiego i Małego Samorządu:
      • 1️⃣Akcja PCK Góra Srebra - w swoich klasach w specjalnych słoikach zbieracie srebrne monety (10, 20, 50gr i 1 zł). Termin do 39 zł listopada💰.

2️⃣ Zachęcamy wraz z panią od biologii Małgorzatą Świerkoską do zorganizowania w klasach zdrowego śniadania pod znanym doskonale hasłem "Śniadanie daje moc"🥙🥗🥪. Dla tych, którzy jeszcze nie brali udziału w tej akcji przypominamy, że należy przygotować zdrowy pierwszy posiłek dnia, a w czasie przygotowywania smakołyków przypomnieć zasady zdrowego odżywiania.

3️⃣ Zachęcamy wszystkich uczniów szkoły do zaangażowania w coroczną akcję charytatywną "Okaż serce przed świętami"🎅🎄, której celem jest pomoc najbardziej potrzebującym. Prosimy zbierać w swoich klasach słodkości i artykuły szkolne, z których powstaną paczki upominkowe🎁, które wręczymy w okolicach mikołajek. Termin zbiórki 2-30 listopada. Odbiór zebranych rzeczy 30 listopada s. 107.

4️⃣21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji💁‍♂️😊🆗❤️ Wiemy, że jesteście mistrzami w okazywaniu dobroci, w tym dniu niech poniesie Was magia pozytywnych emocji.

5️⃣25 listopada obchodzić będziemy Dzień Pluszowego Misia🧸🐨🐻🐼. Zabierz pluszaka ze sobą, umilisz sobie naukę i zyskasz zwolnienie z odpowiedzi ustnej.

6️⃣Jeżeli w swoich klasach będziecie organizować wróżby andrzejkowe to prosimy o fotorelację📸📸📸

Dziękujemy za dotyczasowe zaangażowanie. Jesteście najlepsi 👍