➡️ Pamiętacie projekt EnergaSailing ⛵? Tym razem mamy dla Was duuużo więcej! ⛹️‍♀️🤾‍♂️🤹‍♀️🤼‍♂️🤸‍♀️
Mamy dla Was dobrą wiadomość ❗❗😊😀 nasza szkoła zakwalifikowała się do IV edycji Drużyny Energii, udało się 👏👏👏 Jesteśmy jedną ze 100 szkół w Polsce, które wezmą udział w tym sportowym projekcie.
Zapraszamy uczniów do aktywności fizycznej 💪👌💪 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=118071263750728&id=101114355446419

W dniach 23-30.09.2020r. odbędzie się  6 Europejski Tydzień Sportu #BeActive, który ma na celu promocję sportu i aktywności fizycznej oraz pogłębianie wiedzy na temat ich licznych korzyści. Inicjatywa ta powstała z myślą o wszystkich obywatelach, bez względu na wiek, pochodzenie lub poziom sprawności.

Pierwsze mecze mimo chłodu i deszczu , reprezentacji SP 65 już za nami . Zagraliśmy z SP71 i SP37 , niedługo kolejne potyczki. Naszą szkołę reprezentują chłopcy z klasy 6A i 6B

W dniu 23.04 odbył się Międzyszkolny Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Dyrektora „Błękitnej” przy SP nr 55 w Szczecinie.
W turnieju wzięło udział blisko stu zawodników ze szczecińskich szkół.. Tancerze rywalizowali
w dwóch grupach wiekowych oraz dwóch konkurencjach: zespoły oraz duety taneczne.

W kwietniu br. odbył się III Szkolny Konkurs „MAM TALENT” .
Konkurs przeprowadzony był w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III oraz klasy IV – VII.
W czasie gali finałowej zaprezentowali się uczniowie, którzy po wcześniejszych eliminacjach dostali się do ścisłego finału.