Pracowity miesiąc za piłkarzami z naszego Gimnazjum nr 23, w ciągu miesiąca rozegrali trzy turnieje. 21 marca uczestniczyliśmy w turnieju Coca Cola Cup na obiektach Gimnazjum Sportowego nr 1 przy ul. Hożej. W turnieju wzięło udział 8 gimnazjów i tylko dwie wychodziły do dalszej fazy. Nasza reprezentacja wygrała swoją grupę i w półfinale turnieju wysoko 6:2 przegrała z reprezentacją szkoły z Hożej. Ostatecznie zajęła 3 miejsce i odpadła z dalszych rozgrywek. Kolejność : 1.GM Hoża, 2.CMS Mazurska, 3.GM 23, GM 6.

Następnie 4 kwietnia wzięliśmy udział w turnieju zorganizowanym przez Gimnazjum 29. Zgłosiło się 5 szkół : CKS I, CKS II, GM 29, GM 7 i GM 23, a nasza reprezentacja okazała się bezkonkurencyjna wygrywając wysoko wszystkie mecze. Królem strzelców tej imprezy został Bartłomiej Żegliński.
Ostatnim turniejem w dniu  8 kwietnia była Gimnazjada czyli półfinały Mistrzostw Szczecina szkół Gimnazjalnych. Nasza reprezentacja awansowała do tych półfinałów w zmaganiach jesiennych 2015 roku. Gospodarzem półfinału była nasza szkoła. W półfinale wystąpiły: GM 23, GM 27, GM, CMS Mazurska. Wyniki naszej  szkoły:
GM 23 - GM 6   2:0
GM 23 - CMS    0:2
GM 23 - GM 27 1:0
W końcowej klasyfikacji zajęliśmy drugie miejsce i awansowaliśmy do  finału Szczecina w którym o medale zagrają cztery szkoły: GM 1 Hoża, CMS Mazurska, GM 10 i GM 23. Gratulacje dla chłopaków !
W trzech  turniejach wzięli udział: Tomasz Wszędybył, Marcin Wawrzyniak, Daniel Gruszczyński, Bartłomiej Żegliński, Kacper Pawlak, Marcel Reguła, Jakub Nowak, Jakub Wymiatał, Paweł Kortiak, Konrad Białkowski, Hubert Rosiński (wszyscy 3B) oraz Konrad Żyła 2B, Tadziu Borsuk i Karol Jurkowski obaj z 2A.