Nasi Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy :) . Mimo mrozu i wiatru dzielnie się spisali i przez kilka godzin intensywnie zbierali pieniądze do puszek. Cel szczytny, spotkani ludzie bardzo mili i wrażenia niezapomniane. Za rok pomagamy znowu !!! - może w większym składzie ;) ???

W niedzielę, 10 grudnia uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu, kolejny raz brali udział w akcji DKMS - DAWCY SZPIKU. Akcja została zorganizowana przez Auchan na rzecz pomocy 9 letniemu Karolkowi, który mierzy się z nawrotem choroby.

W ostatnią sobotę 9 grudnia nasi wolontariusze wzięli udział w kolejnej fantastycznej akcji jaką jest „Szlachetna Paczka”. Wraz z innymi wolontariuszami przyjmowaliśmy paczki od darczyńców oraz pakowaliśmy paczki dla potrzebujących. Serdecznie dziękujemy organizatorom akcji, która dociera do wielu potrzebujących. MEGA AKCJA!!! Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok


Wolotariusze szkolni wzięli udział w AKCJI  MOTOCYKLIŚCI  O  WIELKICH  SERCACH, która odbyła się w dniu 09 grudnia 2017 roku  na Kąpielisku ARKONKA.

Nasi Wolontariusze poza spędzaniem swojego czasu na akcjach społecznych i pomocowych w chwilach wolnych i mniej-wolnych uczą się alternatywnych metod komunikacji czyli ... - Języka Migowego ! Na zajęciach wbrew pozorom wcale nie jest cicho!