W środę, 11 kwietnia 2018 roku, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 65 w Szczecinie odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców klas IV, w którym uczestniczyły 4 drużyny: Szkoła Podstawowa nr 37, Szkoła Podstawowa nr 45, Szkoła Podstawowa „Słoneczna” oraz gospodarz Szkoła Podstawowa nr 65. Zespoły rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”.

We wtorek, 9 maja br. odbyły się Lekkoatletyczne Mistrzostwa Gimnazjów Prawobrzeża . Organizatorem imprezy był Zespół Szkόł nr 2 przy ul. Portowej 21 w  Szczecin Dąbiu.
Młodzież gimnazjalna rywalizowała w konkurencjach biegowych (100m dz. i chł.; 300m dz. i chł.; 600m dz.; 1000m chł.) oraz w konkurencjach technicznych (skok w dal; rzut kulą; rzut oszczepem).